Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Autós bakik? Ki mit bénázott?

Autós bakik? Ki mit bénázott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Viszonylag friss jogosítványos vagyok. Eszembe jutott a kérdés.

Kíváncsi lennék tapasztalatokra, ki miket nézett be amikor kezdő volt (Bár ha nem kezdő az ember akkor is becsúszhat ilyesmi, biztos vagyok benne.)?


Elég sokat közlekedtem már így kezdőhöz képest, viszonylag büszke vagyok, figyelmesen, biztonságosan tudok közlekedni. (Viszonylag sok alatt össz-vissz max 3 e km-re gondolok)


Egyszer egy behajtani tilost (kora reggel egy másik településre mentem...) sikeresen benéztem. A szemből jövő villogott, rögtön meg is fordultam. Ott nagyon kínos volt, utólag azért elvigyorodik magán az ember.


A kérdés célja egyrészt a kíváncsiságom kielégítése, másrészt a tanulás, jobb más hibájából mint a sajátomból... :)


Ja igen, személyautóról van szó.



2021. ápr. 27. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Az A oszlop holtterében kényelmesen elfér egy bringás vagy egy gyalogos, nekem előbbit majdnem sikerült így elütnöm, pedig elsőbbsége volt.
2021. ápr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Én - mondjuk ez pont a forgalmi vizsgán történt - előttem nem ment autó és én a lámpa utáni nagy ívű balra kanyarodáskor, a szembe sávba kanyarodtam be. Az ott álló autós őszinte megdöbbenésére :'DD

Azóta szerencsére nem bakiztam ekkorát. :D

2021. ápr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Első vezetési órámon kuplung helyett a gázt nyomtam álló helyzetben padlóig. :D :D Jó izgultam rendesen, de azért elég cink volt.
2021. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Sok mindent vétettem. Bár gondolom az emlékezetesebb dolgokra vagy kíváncsi, nem a STOP táblánál elfelejtettem megállni bakikra...


Ami eszembe jut:


2 hónapos jogsival majdnem összetörtem valakit mert nem tartottam követési távolságot és csak az volt a szerencsém, hogy volt hely félrerántani a kormányt.


Aztán olyan 6 hónapos jogsival valakit furikáztam haza sötétben éjszaka és piros volt egy útépítkezési lámpa ezért megálltam. Azonban szemből a busz is megállt én meg azt hittem engem akar elengedni ezért átmentem a piroson majd mikor melléértem mutogatott, hogy mi az anyámat csinálok.


1,5 éves jogsival egyszer nem adtam meg valakinek az elsőbbséget egy kereszteződésben ezért ő elrántotta a kormányt és megpördült előttem.


2 hete történt, hogy 2 sávos STOP táblánál begurult mellém egy autós és a takarásából nem vettem észre a bringást akit majdnem elgázoltam.


Most 3 éves a jogsim.

Kicsit soknak tűnik így leírva de ha azt vesszük, hogy minden nap vezetek akkor nem az valójában.



Egyébként igen, profiknál is becsusszanhat hiba. Faterom 30 éve vezet, volt kamionsofőr és rally pilóta is. Mégis előfordult, hogy lefulladt a kocsival illetve benézett egy STOP táblát. Bárkivel előfordul.

2021. ápr. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
zàró vonal 2*, fèlig egyirànyúba szembe mentem 1*(bokortól nem làtszódott, de mikor meglàttam nem mentem be) elsőbbsèg adàs elmulasztàsa gyorshajtàs talàn 3* (50 helyett 60)kanyarodàs hiba ez egy kicsit sűrűbb ( kanyarodàs sàvvàltàs) tilos parkolàs (2* bünti ebböl 1 sőre nem fizettem èrte) màs nagyon nem volt... főkkèpp az első 6 hónap volt a gàzos. az elmúlt 6 hónapban csak a kanyarodàs szabàly de az kifejezetten 1 helyen, illetve a gyorshajtàs...
2021. ápr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
*bokor=fa ami reggel 8 kor bokor :)
2021. ápr. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!