Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Két vonat hogy közlekedhet...

Két vonat hogy közlekedhet egymás után?

Figyelt kérdés

Valaki elmagyarázza itt mi történik?


https://www.youtube.com/watch?v=b7VB58Vd-ww


Ki adhatott rá engedélyt és miért? Tudtommal ez nem szabályos, de még csak ránézésre sem, mert a megfelelő követési távolság sincs meg köztük. Ha a hátul haladó vonat későn reagál a fékezésre, akkor összeütköznek, olyankor ki lesz a felelős érte?



2021. jún. 7. 02:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, írásban megismételni, meg szolgálatot átadni. Azért ezt én nagyon megnézném a gyakorlatban hogyan működik (általában sehogy).

Ettől függetlenül valóban totál szabálytalan és veszélyes a videón látható helyzet, csak szerintem nagyon rossz felől közelíted a problémát, láthatóan teljesen laikusként és a szent utasítás felől. Én meg mérnökként a fizika felől nézem, amit nem egy bürökratikus szervezet talált ki, és egész egyszerűen utasítás ide vagy oda, ennél a sebességnél nagyon közel vannak, lever a csörgő éberségije vagy valamiért gyorsfékez, aztán az mv reakcióidejét is beleszámítva máris lesz 2 egység Desiro a s.ggében.

2021. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
78%

dejó.. megjött a főokos - 20-as - már meg is van mentve az univerzum! köszönjük!

Üjjleegyes!

Addig amig nem vezettetek legalább 1 métert mozdonyt te is meg a kérdező haverod is addig egy árva kukkot sem akarok hallani!! Világos??????

Nem véletlenül van - kell... - minden mozdonyvezetőt ellenőrző közegnak mv vizsga... kell a tapasztalat ahhoz, hogy belepofázzhass a munkájába!

Fogadjátok el skaccerek, hogy ez egy kibaltázott veszélyes helyzet volt amit a dezsős kollégának nem szabadott volna bevállalnia. Fogadok, hogy egy idióta újhullámos, motorvonazvezetőtanfolyamos kis. taknyos csinálta aki még a reggeli mellé a kenyeret sem tudja egyedül megkenni.


Konkuzió:

1. ne csinálj baormságot, mert egy vasútbarát mindig ott lesz és felveszi!

2. nem csinálj baromságot, mert az utasok testi épségét veszélyezteted!

3. vasútbarátkénz ilyent ne tölts fel sehova, mert egy másik ember megélhetését fogod tönkretenni.

2021. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok már, de ez hol belepofázás a mozdonyvezető munkájába? Ha én azt látom, hogy láthatóan veszélyesen közlekednek, akkor nem lehet róla véleményem? Kívülállóként nem érdekelhet, hogy ki hibázott és kit vonnak majd felelősségre? Én értem, hogy a gyakorlatban nem csak utasítások vannak, de úgy tudom, hogy a MÁV nagyon komolyan veszi ezeket, gondolom nem véletlenül mondják azt, hogy a MÁV olyan, mint egy külön "saját" ország.
2021. jún. 11. 22:22
 24/25 anonim ***** válasza:
64%
Az, hogy ki, milyen utasítást adott, az egy esetleges vizsgálatkor kiderül. Egy biztos: a Dezső vezetője sem az forg utasításoknak, sem a fizikának, sem a józan észnek megfelelően ment a Hörgő után.
2021. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
77%

"Ne haragudjatok már, de ez hol belepofázás a mozdonyvezető munkájába?"

olvasd vissza a válaszaidat! :)


"Ha én azt látom, hogy láthatóan veszélyesen közlekednek, akkor nem lehet róla véleményem?"

de


"Kívülállóként nem érdekelhet, hogy ki hibázott és kit vonnak majd felelősségre?"

de


"a MÁV olyan, mint egy külön "saját" ország."

Állam az államban!

2021. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!