Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek még nem kellett...

Szerintetek még nem kellett volna elhajtanom közúti ellenőrzéskor?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Éppen hazafele mentem 50 ccm és robogóval,amikor megállitottak a mögöttem lévő autóval.Odaadtam a jogosítványt,személyit,lakcimkártyát a rendőrnek,belefujtam a szondába,majd egy kis idő után visszaadta az iratokat és megkérdezte hogy van-e nálam biztosítás,azt mondtam hogy igen,ők visszamentek a kocsihoz,(ellentétes sávban),majd én felettem a sisakot,kesztyűt és elhajtottam.Lehet még oda kellett volna adnom a biztosítást?Utólag jutott csak eszembe,akkor valahogy kiment a fejemből mivel csak megkérdezte,a motort sem kellett leállitanom,és a biztosítás meg az ülés alatt volt.Szerintetek nagy baj hogy elhajtottam,lehet hogy még nem kellett volna,következménye lehet?Bocsi hogy hülye kérdés,csak elbizonytalanodtam.

A normális válaszokat értékelni fogom!



2021. máj. 29. 20:49
 1/4 A kérdező kommentje:
*50 ccm-es
2021. máj. 29. 20:53
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Amikor elmentek tőled vagy elköszönniük kellett volna, vagy szólni hogy várjál egy kicsit. Nem lehet tudni, hogy miért mentek vissza. Szerintem ha nem jöttek utánad, gond nem lehet.
2021. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
Én meg se szoktam állni... Eddig még nem volt gond belőle...
2021. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak elfelejtett köszönni.


De ha el is akart volna még valamit kérni, akkor se lesz belőle semmi mivel nem mentek utánad. A fontosabb információkat kiderítették, egy biztosítás miatt meg nem fognak üldözni, főleg ha megbízhatónak tűntél.

2021. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!