Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Agresszív, idegbeteg kamionsof...

Agresszív, idegbeteg kamionsofőr hogy tudott PÁV-ot kapni?

Figyelt kérdés

Ment előttem valamilyen kisautó, elfogyott a sávja úgy, hogy nem volt kitéve, hogy útépítés van a sávjában. Előtte indexelt jobbra, de a kamionos ahelyett, hogy beengedte volna, gázt adott, és rátapadt az előtte menő kamionosra. Én engedtem be magam elé.

Szerencsére nem lett baj, de mellé ért a pirosnál a kisautós a kamionnak, és intett át neki, hogy kösz szépen...nem mutogatott, csak kiszólt normálisan.

Erre a kamionos begőzölt, majd szlalomozva a városban a többi autó között, elkezdte kergetni az autóst, közben a kürtöt nyomta folyamatosan.

Valamilyen piros tartályos volt.

Úgy tudom, akkor kapják meg a páv-ot, ha minél nyugodtabbak, békésebbek az utakon.


2021. ápr. 29. 18:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%

"Amit figyelmeztet előre tábla, az általam említett útépítést semmi nem figyelmeztette, egy sima földkupac volt az út közepén"


Útszűkület, továbbhaladást akadályozó akadály. Ugyanúgy nincs elsőbbsége, mert irányt kell változtatnia.


"meglepetésként érte az autóst a kupac."


Adja le a jogsiját vagy menjen el szemészhez.


"Azért azt te is érzed, hogy ritka nagy parasztnak kell lenni valakit ilyen szrban hagyni...."


Nem, nem érzem. Én egyenesen haladok, elsőbbségem van. Miért kéne beengednem a másik sávban lévőt magam elé, ha nem tud tovább haladni? Látta az akadályt előre, sorolt volna vissza hamarabb. Megállni meg tud, várni tud, nem hagytam én sz.ban senkit. Előbb utóbb vagy elfogy a sor vagy lesz annyi hely, hogy be tud sorolni.


Ha valakire azt akarod mondani, hogy sz.ba sodorta a közlekedőket, akkor hibáztasd az útépítőket, akik nem rakták ki a táblát. Vagy azokat, akik ellopták (ha korábban kint volt a tábla).


"Meg ahhoz ritka nagy hülyének kell lenni, hogy a KRESZ szabályra hivatkozik valaki, ha balesetveszélyes helyzetet idéz elő evvel."


Nem engedem be, mert elsőbbségem van. Ezt ő is tudja, mert tanult KRESZ-t. Hogyan is okozok ezzel balesetveszélyt? Nincs fék az autóján, hogy meg tudjon állni vagy mi?

2021. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#11, te majomparádé, most ezen recskázol itt, hogy kötekszel minden egyes mondatomat kielemezve, okoska?

Olyan hülye vagy, mint a sötét éjszaka, minden egyes hozzáböfögéseddel bizonyítod.

Akkor is bunkó vagy pajtás, egy született paraszt.

De, igen, aki bajban van a közlekedésben, azt segítjük.

Te nem segíted, mert egy nettó tahó vagy.

De amúgy nem is erre vonatkozott a kérdésem, hanem a páv-ra, meg hogy végigkürtöli a várost autók között, külső belső sávban cikázva oda-vissza. Igen, lehet kamionnal is cikázni. Nyilván nem 5 méteres szakaszokon, mielőtt egy másik kretén ebbe is belekötne...

2021. máj. 1. 05:25
 13/13 anonim ***** válasza:

Mi az öcsi hogy lezártad a kommentálást? Max te nem írsz többet, mondjuk nem is veszítünk sokat vele... Valószínűleg amit eddig írtál, azt is törölni fogják a stílusod miatt.

Senki sen fogja neked elhinni hogy a kamionos egy paraszt miatt cikázni kezd ezzel veszélyeztetve az árut meg az autót. Arról nem is beszélve, hogy akinek elsőbséget kell adnia, az ne várja már el hogy kirakta az indexet és egyből be fogják engedni... Főleg ne egy olyan sofőrtől akinek minden perc számít mert valószínűleg időre megy. Az meg csak a hab a tortán hogy még utánna besértődik...

2021. máj. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!