Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kézfejek nélkül hogyan lehet...

Kézfejek nélkül hogyan lehet valaki kamionsofőr?

Figyelt kérdés

Van néhány közlekedős műsorsorozat, ami érdekel. Az egyik lengyel kamionosokról szól.

Van benne egy fickó, akinek mindkét kézfeje hiányzik. A kocsiján nincs semmi extra kiegészítés. Ügyes, meg minden, de hogyan kaphatott így jogsit?

Itthon is le tudna vizsgázni?


2017. nov. 19. 22:26
 1/3 anonim válasza:
Odakint teljesen mások a szabályok, itt nem biztos h megkapta volna a jogsiját ha nincs meg a két kézfeje, max akkor h ha a kocsijában van valami extra kiegészítő ahogy írod
2017. nov. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Oké tudja vezetni,végül is alkarral vagy valami művégtaggal is lehet kormányt tekerni..De az árút is le tudja rögzíteni ahogy kell, tud papírokat töltögetni? Idehaza szerintem nem kapná meg az engedélyt.Bár akkora a sofőrhiány hogy lehet kedvezményt kapna ha már ennyire lelkes.
2017. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 10 deka farhát ***** válasza:
Polscy truckersi, néha én is szoktam nézni azt a műsort. És a múltkor pont ezen filóztam én is, hogy ezt így hogy? :O
2017. nov. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!