Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vezessek èn, vagy adjam àt a...

Vezessek èn, vagy adjam àt a volànt?

Figyelt kérdés
Friss jogsis vagyok. Vidèken èlek. Fel kell mennem Budapestre ismerősömhöz, ès vele be kell mennem belvàrosba. (IV kerben lakik oda az M0 son tudok menni) Neki 5 ève van jogsija rendszeresen vezet. Az ő autója szervízben van az enyèmmel kell mennünk. ő azt mondta hogy befele menet nem lesz nagy forgalom, akkor vezessek èn, hogy szokjam a vezetèst pesti visxonylatban, vissza fele (csúcsidő) akkor vezet ő, hogy ne legyen problèma.szerintetek csinàljuk így, vagy vezessen vègig ő...
2021. ápr. 8. 09:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#4 aki leszavazott vezetett már városon belül több sávos forgalomban?
2021. ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

na èlve megusztuk:)

amúgy tanulsàgos volt. ismerősöm nagyon sokat segített, elèg fura volt a forgalom.

Amiben segítettismerősöm:

pl:előzèkenysèg ( rakparton valaki ki akart àlni a parkolóból szolt hogy engedjem.ki, a margithídról lejövőből engedjek a besoroló sàvba 2 autót hogy ne legyen dugó.buszokkal szenbeni viselkedès)

parkolàs: gyors egyszerű biztonsàgos parkolàs

közlekedès:figyelmeztetett hogy a sàrga vonal felülbíràlja a fehèret.

voltunk szűk utcàba, hàt mit ne monjak centizgettünk

de egèsszen jól.ment. pl mondta a "visz a forgalom" nàlla azt jelenti kellő tàvolsàggal odafigyelèssel megy az előtte lèvő utàn de pl a sàrgàn nem megy vele kivètel ha satuznia kellene (akkor inkàbbenjek àt)

összessègèben èlveztem. egy rosz volt, egy szőke nő mikor jobbra kanyarodott 3 sàvos útra belógott a közèpső sàvba ès majdnem neki mentem( szerncsère belső sàvba volt hely ida tudtam "menekülni"...

sztem màskor is èn vezetek....

mikor mondtam ismerősnek higy èn szeretnèk vezetni, mosolygott ès annyit mondott hogy "Jó buli lesz". Mellèm sose ült be senki, sok apró hibàt mondott vezetès közben pl motorfèkezès, vàltàs, vezetès technika... elmondta hogy ő hogy szokta, ès van egy jó pàr dolog ami nagyon hasznos...

Illetve köszönöm a vàlaszaitokat, mindenkinek megy a pipa.... :)

2021. ápr. 10. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!