Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jogsiját akinek bevonták,...

Jogsiját akinek bevonták, kibírja hogy ne vezessen?

Figyelt kérdés

Eleve jórészt autó- és sebességmániás, nárcisztikus, félbűnöző, agresszív embereknek szokták bevonni.


Majd pont egy ilyen fog meghunyászkodni és a jogsi bevonása után buszbérletre váltani???


Ez elképzelhetetlen!!! :D



2020. jún. 1. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha megfogják bevont jogsi után akkor majd tesznek róla, hogy lehetősége se legyen vezetni. Rácsok mögül nehéz...
2020. jún. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik attól ugyanúgy mennek......
2020. jún. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ma már ha ügyes az ember jogsit se kell csinálnia a vezetéshez.

Azok között a néhány elenyésző szondáztatók között kevés a lebukás veszélye. Főleg, hogy 10/9 alkalommal jogsit se kérik el.

2020. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


Ittas vezetés miatt vonták be anno a jogosítványom, 17 éves voltam, 3 hónapja volt meg a vezetői engedélyem.

Egy messzebb élő barátom (kollégiumi szobatársam) csörgött rám a nyári szünetben, hogy a lakóhelyemen van, ugyanis a szülei borkóstolóra érkeztek.

Leugrottam, hogy pizzázzunk egyet, mire odaértem, már kikért egy korsó sört az asztalon.

Ittunk- ittunk, az autót lent akartam hagyni (a város "tetején" élünk, egy villaparkban), de ittasan győzött a lustaság és beültem.

300 méter után lefüleltek.


5 hónapot kaptam és talán olyan 500 000 forint bírságot, arra már nem emlékszem pontosan.

Szülői kontroll volt, így az 5 hónap alatt talán 2-3x, ha vezettem.


Amikor a tárgyalásra vártam, többekkel is beszéltem, ugyanis átlagosan 10 perc alatt született ítélet, csupa ittas vezetést tárgyaltak, 3-4 ember várt előttem- utánam, mind többszörös visszaeső volt.

Ebből kiindulva sajnos sokan vezethetnek bevont jogsival, néhányan szükséghelyzetből, néhányan kényelemből.


Bölcsebb kivárni, ha már bevonták, nem szerencsés halmozni...

2020. jún. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
El sem jutottam a jogsiig, én már 14 évesen vezettem hatodikas koromba vett a bátyám egy új X5 Bömbit akkor nagy megfelelési kényszerem volt, elvittem hát a csajokat akik tetszettek buliba, ott ittam mentünk haza és 205-el akkor már egyedül belecsapódtam egy tóba semmi bajom nem lett de pont arr járt egy rendőr 3 évre el lettem tiltva , persze nem bírtam ki a bátyám ismét vett akkor már egy m5-öt azzal csak az utcába mentem. De akkor már nem fogtak meg. Viszont nem fejeztem be a 8 osztályt mert 18 évesen kisebb balhé miatt 2 évre fogházba kerültem , majd kijöttem rá fél évre csináltam még egy bajt és akkor lett 6 év fegyház, ott befejeztem a 8-at leérettségiztem majd amikor kijöttem volt szabadulóbulim oda mint minden tollas Audival mentem, de megfogott a rendőr és el lettem tiltva 2 évre, most ezt töltöm. Már jó útra tértem, most egy zálogházat csinálok és ha letelik az eltiltás megcsinálom a jogosítványt.
2020. jún. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Csak hogy kevésbé legyél előítéletes: Ismerősöm szívrohamot kapott az autóban és kidöntött egy oszlopot. Bevonták a jogsiját. De általában hasonlóan végződnek a hírekben látható rosszullétes "sikersztorik" is, csak azt nem teszik hozzá, hogy az illetőnek elvették a jogosítványát.
2020. jún. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 D. Brasco ***** válasza:
80%
Jogositvanyt nem csak az "Eleve jórészt autó- és sebességmániás, nárcisztikus, félbűnöző, agresszív emberek"-től szokták elvenni.
2020. jún. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
#6 Ilyen esetben azért veszik el a jogsiját a sofőrnek, mert egészségügyileg nem alkalmas a vezetésre. Ha bevonják a jogsiját, kisebb az esélye, hogy újra rosszul lesz vezetés közben és esetleg meg is öl így valakit.
2020. jún. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Ittas vezetésért vonták be. Több mint 20 évig vezettem jogsi nélkül, mire erőt vettem magamon és újra levizsgáztam. Ez idő alatt ötször fogtak meg, amiből kétszer észre sem vették, hogy nincs jogsim. Egyszer félreállítottak, de mással foglalkozott a zsaru én meg szép lassan elgurultam, kettőnél pedig helyszínen fizettem.
2020. jún. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#8: Épp ezt próbálom megértetni a kérdezővel, mert szerinte csak a gyorshajtó, bűnöző, agresszív huligánoktól veszik el. :)
2020. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!