Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tennél az én helyemben?...

Mit tennél az én helyemben? Én köpni nyelni nem tudtam

Figyelt kérdés
Randiztam egy nővel Autóval mentünk és egy Egyirányú utcában leparkoltam baloldalt erre ő minden körülnézés nélkül Kinyitja A kocsi ajtót és kiszáll. amikor mondtam hogy az az ég szerelmére Hát jöhetett volna valami erre azt válaszolja hogy ő látnok És tudta hogy nem jön semmi...
2021. ápr. 8. 09:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem hinném, hogy egy ilyen bolonddal két mondatnál többet tudnék beszélni, nem hogy autóba ültetni vagy bármi.
2021. ápr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Hát, lehet nem ő lesz otthon a közlekedésbiztonsági szakreferens, de ha sok más tekintetben jól passzoltok, akkor mi itt a gond?
2021. ápr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha jó a popsija, nem érdekel. :-)
2021. ápr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Kérdés, a nő tud-e köpni, avagy nyelni? :-)
2021. ápr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Fiatal korunkban volt egy barátnőm, akkor tanult, nekem már volt jogsim. Kimentünk az erdőbe gyakorolni. Jött egy stop tábla, jó beláthatatlan kanyargós úton, ráadásul olyan rész volt, ahol ha jön valami, az nagy eséllyel kamaz.

Kirongyolt körülnézés megállás nélkül.

Na engem ott vert le a víz. Mindom ha itt jön valami, az kilapít.

“De hát nem jött...”

2021. ápr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
Megírnám neki, hogy jó volt a randi, de nem egymást keressük. További sok szerencsét.
2021. ápr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Én sem szoktam anyósülésben körülnézni, mert ha előrehajolok, akkor a jobb tükörből pont látom a mögöttes forgalmat. Így látom, hogy kiszállhatok-e.
2021. ápr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Ha viszek valakit és ki akar szállni, egyből figyelem mikor nyithatja ki az ajtót biztonságosan. Ha kell szólok neki várjon még, mert jön egy autó, biciklis, gyalogos.

Meglett a jogsim a nagyszülöket nekem kellett vinni az orvos. Rossz volt a látásuk, hallásuk. Mindig kérdezték: nem jön semmi? Mehetek? Ez így bennem maradt.

2021. ápr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem volt okos húzás tőle az tuti. De ha jó a csaj, akkor ne ezzel foglalkozz.
2021. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nagy gázzal menekülnék, aztán ha csodálkozik, hát mégse volt látnok.
2021. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!