Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél a helyemben?

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
Lenne egy pótvizsgám ebben a félévben, de egyszerűen érzem, hogy esélytelen, hogy ezen átmenjek és már nincs is lelki erőm hozzá, annyit tanultam rá, izgultam, nem aludtam és megbuktam, annyira letört, nem akarom átélni megint. Van egy hetem felkészülni rá, vagy ha úgy döntök, hogy nem megyek akkor lenne egy hét vakációm, érzem, hogy nagyon fáradt vagyok, fáj a fejem s szédülök, mit csinálnátok? Megpróbálnátok elmennni pótvizsgára vagy inkább kipihennétek magatokat és újjult erővel vágnál neki a következő félévnek?

2021. febr. 7. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyire jóindulatú a tanár? Elegendő lenne neked egy kettes? Lehet, hogy ha elmész, és látja rajtad, hogy tudsz mondani valamit, akkor megadja a kettest. Ha jóindulatú, akkor esetleg ad másik tételt, vagy addig kérdezget, amíg át tud rugdosni.
2021. febr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy semennyire, elég beteg, arra megy, hogy megbuktasson, élvezi ha kínozhat. 25 diákból 7et engedett át.
2021. febr. 7. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor most szerintem pihenj egy-két napot, aztán kezdj el tanulni, és meglátod, hogy hogyan haladsz. Ha pár nap múlva is azt látod, hogy esélytelen, akkor ne menj el a vizsgára. Amúgy meg az ilyen szar alakokkal akkor cseszel ki leginkább, ha csakazértis minél jobban megtanulod az anyagot, és ha nem mutatod ki, hogy mennyire összetörte a lelkedet a viselkedésével.
2021. febr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tenyleg eselytelen, akkor nem mennek.

Ha viszont ugyanolyan szarul erzed magad, amiert nem mentel, vagy most elkepzeled, es rajossz, igen, egyfolytaban ezen gyotrodsz majd akkor is, na ebben az esetben viszont elmennek.

2021. febr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!