Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » SOS! Majdnem elütöttem egy...

SOS! Majdnem elütöttem egy édesanyát, és kettő pici gyerekével. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

23f


Főútról kanyarodtam le. Láttam, hogy jön a gyalogos a zebrán, és a kettő pici gyerekével. Megálltam, és mutattam, hogy mehet. Nem mentem gyorsan. A kettő pici gyerekét fogta a kezeit az édesanyja, és húzták az anyjukat. Azt kiabálta az édesanya, hogy a gyalogoson - zebrán van, hogy nem-i látom. De megálltam, mutattam, hogy mehet, a másik oldalon voltak. Egyáltalán nem nézett az édesanya, gyalogoson - zebrán van, és akkor mehet nem kell nézni. Szerencsére nem esett semmilyen baleset. Mert hisz

megálltam, és engedtem őket. Nem mentem gyors sebességel, 10-el mehettem, max 20 mikor vettem a kanyart, és ott mindjárt volt zebra. Van kamerám az autóban, csak sajnos ki volt kapcsolva.



Mire számíthatok? Kivagyok ettől idegileg. Nagyon bánt ez engemet, és félek is. Megint egy "szuper nap". Lelkiismeret furdalásom van. Mit tegyek?


2021. márc. 27. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Tehát ha jól értem, megadtad az elsőbbséget a zebrán átkelni szándékozó gyalogosnak. Szabályosan közlekedtél, amiért nem jár semmilyen büntetés.
2021. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
De most akkor mi a gond? Nem értem, miért kiabált az anyuka? Hiszen, álltál, nem? Az egész zavaros.
2021. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy leírtad, ez rohadt messze volt a "majdnem elütöttem"-től, ennyire nem kellene parázni vezetés közben.
2021. márc. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Megálltam hirtelen, mert a kettő gyerek már ment az anyjukkal. És mutattam, hogy mehet. Azért kiabált az anyuka mert gondolta, hogy nem állok meg. És azt mondta hogy nem i látom hogy zebrán van. De a kettő gyerek az anyát húzta.

A másik felén voltak. Még a közepén sem voltak.

2021. márc. 27. 12:04
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Megálltál? Meg. A többi már csak az anyuka hisztije volt, szard le. Vannak ilyen paramamik.
2021. márc. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Megálltam persze. Át engedtem őket.

Csak bánt nagyon. Egyszer rosszul előztem, mentem tankolni, és aki hátam mögött volt jött utánnam, követett egész a benzínkútig. Le húzta az ablakot, és kérdezte hogy mi volt ez milyen előzés. Hogy meg hallhattunk volna mind. Hogy fel jelent a rendőrségre. Eddig semmi nem jött hála istennek.


Azóta nagyon óvatos vagyok hogy ne előzzek rosszul. Illetve az engedem a gyalogosokat.

Csak minthogy most ez a gyalogosi szitu történt, félek, hogy milyen következmények lesznek. Nagyon félek

2021. márc. 27. 12:09
 7/11 A kérdező kommentje:
Illetve át engedem a gyalogosokat.
2021. márc. 27. 12:11
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Akkor buszozz.
2021. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Miért kéne bármire is számítani ha semmi baja se esett senkinek? Napi szinten van hasonló aki vezet, menni tovább és kész.
2021. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak én olyan vagyok, hogy mindent felveszek
2021. márc. 27. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!