Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ezek a sérülések veszélyesek?...

Ezek a sérülések veszélyesek? Ezek alapján vállalható az autó?

Figyelt kérdés

[link]


Itt van ez a fapados Dacia, hibátlan újszerűként van hirdetve, de lekérdeztem eléggé megrágták nem rég... Szerintetek ezek súlyos sérülések? Majdnem elmentem megnézni, mielőtt lekérdeztem, nem mondták, hogy ennyire törött volt.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2021. febr. 9. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Ez szemmel láthatóan nem nagy sebességnél történt, szakszerűen javították, szerintem rendben van.
2021. febr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem vészes. Alkudni kell belőle jó sokat.
2021. febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Ezt felejtsd el, ha jót akarsz magadnak. A hátsó sárvédőt, küszöböt cserélni kellett. Valószínűleg a hátsó nyúlvány és a tetőkeret is rogyott, aztán vagy visszahúzták méretre vagy nem.

Szerintem már a képeken is látható, hogy a csomagtér ajtónál és a bal hátsó ajtónál nem pont olyan a hézag, mint a jobb oldalon.

2021. febr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Oké hogy helyrepofozták, de én ezt meg nem venném, amennyire össze volt törve.
2021. febr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
86%

Csak én gondolok arra, hogy ez valószínűleg futárautóként volt használva?

Lehet, hogy tévedek, de én semmiképpen nem venném meg. Nem véletlen, hogy ennyibe kerül, valami komoly hibája lehet.

2021. febr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Esélyes hogy vázsérült volt, nem csak ajtókat kellett cserélni. Én nem venném meg 1,7m-ért.
2021. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3%
Meg kell nézni helyben meg rétegvastagság mérővel, persze lehetőleg olyan aki ért is hozzá. Nem biztos, hogy az utastércella vagy a futómű rögzítési helyei sérült. Akkor simán meg lehet venni, mert minden más az autón gyakorlatilag dísz. Védelmi funkciója az alatta lévő elemeknek van, azoknak nem szabad sérülnie.
2021. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Rommá törött autó 1 milláért? Van gyomra az eladónak. Ez így körülbelül 250-300e Ft.-ot érhet. Eleve meg sem kellett volna javítani, mert gazdasági totálkár.
2021. febr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%

Megint mindenki is ért hozzá, kicsit se zavarjon senkit, hogy a kívül nyomottnak tűnő küszöb is lehet jó, mert alatta van a teherhordó rész... Láttatok már küszöböt egyébként hogyan is épül fel? Kétlem.

El kell menni megnézni és nem okoskodni fotelszakértőként 640x480 pixeles felbontású fotók alapján...

2021. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9

Te láttál már küszöböt? Cseréltél már? Hátsó sárvédőt is cseréltél már? Akkor biztos láttál már megrogyott hátsó nyúlványt és tudod azt is, hogy sokkal enyhébb ütésre rogynak mint az elsők.

Ha te értesz hozzá, akkor azt is tudod, hogy a nyúlvány és a hátsó sárvédő sérülése sok esetben viszi magával a tetőkeretet.

Persze nem is értem, hogy ezt miért magyarázom neked, hiszen értesz hozzá! Vagy te is csak a fotelből okoskodsz?

2021. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!