Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Veszelyesek a gázra átalakitot...

Veszelyesek a gázra átalakitott autok?

Figyelt kérdés

Gazfelszerelest szeretnek az automba. Hasznalt rendszereket neztem a netten, mivel az ujak, beszerelessel eleg borsos arban vannak. Viszont a hasznaltakra felhivtak a figyelmemet h. elavulhatnak, nem megfelelo szerelesnel veszelyesek lehetnek.

Mi a velemenyetek? koszi!!



#autó #gáz #gaz #GPL #gázfelszerelés
2012. aug. 22. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Feleslegesen rakatod be.

Jövőre annyi adó megy majd rá, hogy majdnem annyi lesz mint a benzin ( ezt már nyilatkozták ) + 150-200 e a beszerelés inkább költsd benzinre. Nameg gázból többet fogyaszt mint benzinből :-(

2012. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja az kimaradt, hogy lehet hogy olcsón veszel valami szart, de ha nem megfelelő a technikája egyből meghúzzák a műszakin, mert csak szakemberrel rakathatod be, és utána egyből műszakiztatni kell .
2012. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem értem mi értelme van a gáznak. valaki elmagyarázhatná tényleg.. mi hosszabb útra mentünk benzinnel, hazafele gázzal, és a gázból sokkal több ment el, mint benzinből, szóval pénzben kb. ugyanott voltunk. arról nem is beszélve, hogy gyengébb az autó gázzal (szerintem)
2012. aug. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!