Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Csak én érzem túlzásnak a...

Csak én érzem túlzásnak a szirénázó járművek bővülését?

Figyelt kérdés

Tűzoltó-rendőr-mentő, tudjuk. Azóta van sürgősségi vérszállítás, gyerekmentő, nyilván bele kell férniük. Amit egyszer láttam, hogy sürgősségi orvosszállító, nem kerestem utána, de nyilván műtétre vitték otthonról a sebészt, tehát egy ingyentaxi az orvosnak. A BKV baleseti "helyszínelői"/elhárítói is szirénáznak, pedig oda talán nem kell sietni, mert nem attól fog hamarabb megoldódni az eset, szemben a többivel. Amit ma reggel láttam, és új volt, szirénázó Magyar Honvédségi kisfurgon. Kitört valami háború? Nem rémlik.

Tehát egyre több ügy miatt rohangálnak szirénákkal, értem, hogy mind fontos, de hol a határ, meddig lesznek bővítve? Biztos van már az állatmentőknek is szirénája. Vagy szívtelen vagyok?


2021. jan. 27. 09:46
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A reggeli katonai kék-pirossal villogott, messziről rendőrnek tűnt, de az oldalán a piros felirat volt a Magyar Honvédség.
2021. jan. 27. 09:50
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Majd ha a te gyerekedért küzdenek hogy el ne vérezzen, akkor tedd fel magadban ugyanezt a kérdést......ezért tart ott ez az ország ahol tart, mert hiányzik az együttérzés az emberekből. Így is óvatosan tudnak csak közlekedni, mert valakik semmibe veszik még a villogót is.
2021. jan. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De akkor pl. ne szereljenek már a gyártók rádiót a kocsikba, mert elvonhatja a figyelmet a vezetéstől, ha túl hangosan hallgatva nem hallod a szirénát...
2021. jan. 27. 09:57
 4/19 D. Brasco ***** válasza:
74%
Neked ez fáj,vagy valamilyen lelki törést okoz,hogy szirénázó jármü megy el melletted?!?
2021. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
#3 Nem a világot kell hülyebiztossá tenni, hanem a hülyéket megnevelni.
2021. jan. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem megy el mellettem, nincs jogsim. Eleve megvan a véleményem az autózásról, előre kivonom magam a forgalomból. Nyugi, általában az autósokat is szidhatnám. :D
2021. jan. 27. 10:06
 7/19 A kérdező kommentje:
#4: nem fáj, de egyes szirénákat túlzásnak tartom. A BKV-s és a mai katonai felesleges...
2021. jan. 27. 10:07
 8/19 D. Brasco ***** válasza:
82%
Az ilyen kérdések meg emberek mint te feleslegesek.........
2021. jan. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Engem a sziréna zavar, téged meg a kérdésem. Mivel vagy jobb akkor? :D Téged biztos nem zavar semmi az életben, hanem tökéletes vagy. Taníts!
2021. jan. 27. 10:11
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
A BKK Üzemzavar elhárító esetében valóban nincs közvetlen életveszély, de lehet, hogyha 10 perccel később ér az adott helyszínre, akkor reggel nem 2, hanem 10 villamosnyi ember fog elkésni mindenhonnan. Vagy ha az utat is elfoglalja a szituáció, akkor még az autósok is elkésnek, lebénul az adott környék.
2021. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!