Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az autóskamera felvétele ér...

Az autóskamera felvétele ér valamit jogi szempontból, ha baj történik és bizonyítékként használnám?

Figyelt kérdés

Venni akarok egy ilyen menetrögzítőt, de ha semmit nem ér, hanem csak youtube-os kommentháborút lehet produkálni vele, az nekem felesleges és akkor nem veszem meg: [link]

Kérdés, hogy egy büntetőfékezésnél vagy vitatott esetnél van értelme a felvett bizonyítéknak vagy a rendőrség sza**i fog rá? Nővérem szerint lesz**ják a felvételeket és felesleges pénzkidobás. Mi a tapasztalatotok és mit javasolnátok nekem?



2020. dec. 14. 14:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ezt tudja, döntsd el, kell vagy nem:

[link]

2020. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#11: Igen, nekem ezek a spéci funkciók is legalább annyit számítanának (ha GPS-ként is funkcionálna az tök jó lenne). Igazából az lenne az álom, ha a hátsó kamera tolatókamera funkciót is ellátna. Erre van valami lehetőség (akár más típusnál)? És nem kellene külön többfajta kütyüt megvennem, hanem mindent tudna ez a Xiaomi pack.
2020. dec. 14. 21:05
 13/17 anonim ***** válasza:
Tolatókamera funkciót egyik sem tud. Csak rögzítik hátul a látványt.
2020. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ja, és nem nézted figyelmesen a bemutató videót, mert rögzíti a GPS adatokat is a pillanatnyi sebesség mellett.
2020. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#13: "Tolatókamera funkciót egyik sem tud. Csak rögzítik hátul a látványt."


Akkor úgy érzem az olcsóbb 1080p-s Xiaomi 70mai lenne a legjobb választás. Vagy jogi esetekben azért fontos a 4k minőség?

2020. dec. 15. 09:07
 16/17 terminator9000 ***** válasza:
Nemhinném,1080 ba is látszik hogy neked volt e piros szerintem
2020. dec. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Feltétlen kell SD kártya? Nem elég, ha telón elindítok egy kamera képfelvevőt? 70mai a kamera, teló nélkül nem is működik.
2021. szept. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!