Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Amikor vezetés közben keresünk...

Amikor vezetés közben keresünk egy házszámot, ki hogyan reagál amikor hátulról 2 méterre "kergetik"?

Figyelt kérdés
Pláne amikor a keresett házszám balkéz felől van és azért a forgalmat sem szabad feltartani a lassú "keresőtempóval".

2020. okt. 9. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Mi az hogy hátulról 2 méterre kergetik? Azt jelenti, hogy rád mászik, vagy sürget? Vagy mit?
2020. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Google maps a barátom, nem kell keresgéléssel feltartanom senkit 😉
2020. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem reagálok sehogyan, majd kivárja mögöttem, ameddig megtalálom a házszámot. Sajnálom, de nem vagyok a cinkosa, hogy a kedvében járjak.


Egyébként ja, Google Maps-on lehet előzetesen csekkolni hogyan néz ki a ház és akkor nem kell töketlenkedni a helyszínen.

2020. okt. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Én nem is tudom mikor keresgéltem házszámot utoljára. Persze, a Google Maps sem mindenható, de olyan jó közelítéssel dolgozik, hogy tényleg nem emlékszem ilyen esetre. Parkolóhelyet viszont szoktam keresni, olyankor leginkább csak annyira érdekel a mögöttem jövő , hogy nem satuzok be agy nélkül.
2020. okt. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Indexelek jobbra, megállok és elengedem, hogy nyugodtan fooytassam a keresgélést.
2020. okt. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
El szoktam engedni, ha valóban keresgélnem kell és lassan megyek.
2020. okt. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Jobbra jelzek és lassan haladok ha szükséges megállok míg kikerülnek ha van jobbra utca addig visszabillentem az irányjelzőt, hogy ne keverjek meg senkit, akkor bocs, de 25-el fogok előtted menni és nem érdekel ha valagamba jössz az sem érdekel ha nekem jössz, írunk egy betététlapot. Én meg fogom találni a házszámot :) előlem nem menekül. :D
2020. okt. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jobbra jelzek és lehúzódok amennyire csak le tudok.
2020. okt. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Én sz*rok bele. Sokakat nagyon zavar, tudom.
2020. okt. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Sehogyan, folytatom a keresést.


Parkolóhely mellett sem fogok tovább menni, mert a mögöttem autózó koma idegbeteg és mászik a hátamra, ahelyett, hogy kikerűlne!


Egyébként, aki a boltban a hátamra mászik, ő nem szokta betartani a követési távolságot?

2020. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!