Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a kormány felvetette a zéró-tolerancia megszüntetését?

Figyelt kérdés
Nyugodtan jöhetnek írásos válaszok a szavazáson kívül is.

2020. okt. 4. 09:12
A kérdező szavazást indított:
Így is rengeteg baleset történik, nem kell még több
Csak jobb lehet a közlekedés tőle
Nem tudom, nincs rálátásom
Enélkül is befordulok az árokba
44 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Azt, hogy nem lesz belőle semmi.

[link]

2020. okt. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon rossz ötlet.

Zéró toleranciával is elég sok súlyos balesetet okoz az ittas söpredék.

Vagy iszok, vagy vezetek.

Nem szabad elmosni a határt, mert onnantól rengeteg ittas sofőr lesz. Már 1 vagy 2 sör is nagyon durván befolyásolja a reakcióidőt és az ítélőképességet, amit persze az ittas ember nem is vesz észre.

2020. okt. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem a kormány, hanem csak egy (talán kapatos) miniszter.

Sajnos nálunk az az alapállás, hogy nem a szabálykövetők a jó fejek, hanem azok, akik öntörvényűek, sőt önzők.

Számtalanszor tapasztalom.

Rokonom mondja, hogy megbüntették a fiát, mert 1 km/h-val túllépte a mérési határt. Mondom azt igen, de a limitet 15-tel.

Ha ötvenes úton 65-tel mész, akkor cammogó öregúr vagy, akit le kell tolni az útról.

Gyerekek rongálják a buszt. Szólok a vezetőnek. Ordenáré stílusban elküld a fenébe, és az utasok is ellenem fordulnak, mert miattam ált meg a jármű.

Amíg nem az a menő csávó, aki betartja az írott és íratlan szabályokat, addig csak a következetes szigor a megoldás.

Ha szabad egy pohár sört inni, akkor abból egy korsó lesz betéttel.

2020. okt. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Én eddig is úgy gondoltam, ha vezetek, akkor nincs alkohol, előtte való nap is meggondolom, hogy mit és mennyit.

Ezt legalább a csökött agyúak is megértik.

2020. okt. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Felesleges ugyan azt kiírni !!!

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__kozlekedesbiztons..

Pont előtted van ez, vagy te vagy az.

2020. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5, nem láttam, nem is néztem a kategóriát, mielőtt kiírtam. A moderátorok úgyis tudják az igazamat, mert a nicknév alapján látják, hogy ki mit írt ki!
2020. okt. 4. 13:20
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg nem viszik át teljesen, van így is elég baleset.
2020. okt. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék, ha keresztülvinnék. agyon sokan szeretik eszegetni a határaikat, és így is egymást érik az olyan kérdések, hogy mikor vezethetek, ha most megittam két felest?
2020. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Fizostigmin válasza:
25%

Helyes,vezessék is be. Más,fejlettebb országokban sincsen zéró tolerancia,és arányaiban nincs több baleset. Ez is csak egy behúzás az államtól,hogy aki megivott reggel egy pohár sört meg egy féldecit,az délben még 0.4-et fúj,rántsuk be 50ezerrel.

Ennyi,nem kell az!

2020. dec. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#9: mondjuk úgy jogy ez a balfhaszok adója.

Mint a gyorshajtási bírság.

Aki nem képes sör helyett vizet, teát, üdítőt vagy bármi mást inni vezetés előtt, az "2 sör után" (tudod jól hogy ez itthon mit jelent) szerinted meg fog állni???

Én szeretem a sört bort meg a jó házipáleszt, de sosem vezetek ha iszok.

Mondjuk ehhez kell a felelősségtudat, meg 100 feletti IQ, de ez a legtöbb emberből hiányzik.

2020. dec. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!