Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a kormány felvetette a zéró-tolerancia megszüntetését?

Figyelt kérdés
Nyugodtan jöhetnek írásos válaszok a szavazáson kívül is.

2020. okt. 4. 09:12
1 2
 11/13 Fizostigmin válasza:
0%

Ja,mert egy alkoholistának ne is legyen jogsija,de egy drogos b_zi vezethet szétcuccozva...

A másik: mutass már nekem olyan 10 random embert,aki pl gyorsforgalmin mikor a 100as táblát hirtelen egy 50es váltja,az már előtte lelassit a megengedett sebességre? Elvileg a sebességkorlátozás is azért lett bevezetve, hogy adott körülmények között biztonságosan hajthass végre egy manővert,de ezen senki nem durrog. Viszont ha valaki két sörrel a belében beül a volánhoz,de ezen kivül minden szabályt betart,azt már fel kell négyelni.

2020. dec. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Hol van gyorsforgalmin 100 után ötven.

Személyes tapadztalatom nincs, de látok pl. ausztrál rendőrökről, meg USA közlekedésiekről dokumentumfilmeket.

Kis üveg pezsgő belefér. Derrick is iszik egy sört vezetés előtt.

Csak tudod nálunk az van, hogy a kicsi az sok.

2020. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

Remélem hogy nem törlik el.

Olyan nehéz kinbirni hogy ne igyatok vezetés előtt?!

Le vagytok sajnálja.

Ha most komolyan azon megy a hiszti hogy külföldön nincs ilyen akkor ki kell menni külföldre vezetni.

Engem tudjátok hogy mi bosszant?!

Közel 10 éve motorozok mindig betartom a sebesség korlátozásokat.

Pl 60nal lehet menni fő úton én megyek 55-60nal akkor az a hülye autós (tisztelet a kivételnek) miért jön el mellettem 70-nel és próbál leszorítani?

Miért olyan nehéz betartani a KRESZ szabályokat? Sietnetek kell? Indulatok el 10 perccel előbb de ne veszélyeztessétek már a többi jármű vezetőt csak azért mert ti 4 keréken vagytok

Ismétlem tisztelet a kivételeknek.

2021. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!