Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » .Nemtudom jo helyre irok meg...

.Nemtudom jo helyre irok meg buktam elso forgalmi bizsgamon egy eselyem van ha bukok vesztek mindent ?koron virus miat nem hoszabitotal 3honap elment 2.az ucso eselyem

Figyelt kérdés
3gyerek egy itas autobaleset volt az elettarsamank rosz oktato iskola valtas egyedul kelet penzt oszeszednem mire taltam jot korona virus 3honap leves azt eljot a ket ev 1bukas masodikucso esely vesztes elsore azt buktam meet nemfordultam el besorolasnal anyira nenem volt h az oktatoja mondja mere hteljssen rakapcslltam es a besorolas tablanal nem fordultam el pedig tudtam h elkel mirefordultam volna adigra lefekezet mert forgalomtol elzartterulet volt de ami masnal 5 6 adig nekem ketto vagyis mar egy

#Forgalmivizsha
2020. júl. 12. 07:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen, mert kicsit becsapós ez a kötelező 30 óra vezetés. Mert sokan felszorozzák az óradíjjal. Pedig a valóságban 40+ óra után írnak ki vizsgára, vagy akár 80 óra után, egyénfüggő.
2020. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem forgalmi vizsga kéne, hanem egy általános iskola első osztály. Már ne is haragudj, de se írni, se olvasni nem tudsz.
2020. júl. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!