Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A forgalmi okból megállást is...

A forgalmi okból megállást is büntetni szükséges?

Figyelt kérdés

Tegnap este az M3 kivezetőjéről tértem volna le a nullásra. Közvetlenül a kanyar előtt a sávban egy autó vesztegelt, vezetője telefonált, vészvillogók mentek, alak. háromszög nem volt kint.

Miatta sávot kellett volna váltanom a kerüléshez, de az foglalt volt, nagy sebességgel mentek rajta és sűrűn. Ezért meg kellett állnom egy pillanatra. Vészfékezés, váratlan dolog semmi. Nem egészséges megállni, nem is szabad, de nem tudtam tovább haladni.

A mögöttem lévő kocsi is megállt. Én eleve balra indexeltem, látható volt, mit akarok. Amikor elfogytak a sávban, mentem volna tovább. Erre a másik kocsi padlógázzal előzött, majd ment tovább az átvezető íven. A felénél megállt, és bevárta még utolérem, és még álldogált egy kicsit.

Ez mire jó? És én mit tettem helytelenül?

Annyit még hozzáteszek, hogy nem lehetett látni az álló autót, de ha láttam volna is, az utolsó 1-2 méteren kimenni megint csak nem lett volna szerencsés.


2020. jún. 3. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem csináltál rosszul. Idegbeteg barom volt csak. Felejtsd el
2020. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tipikusan idegbeteg, esztelen sofőr volt.

Találkozni hasonlókkal néha, állsz a sorban de neked dudál hogy menj már, mikro előtted vagy öt tucat kocsi áll még.

2020. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!