Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ki találkozott már olyan...

Ki találkozott már olyan szituációval, ahol egy autóst becsapott egy másik autós azzal, hogy kárt csinált neki és a szükséges hibalapot nem engedte kitölteni csak egy meghatározott összeget kért?

Figyelt kérdés

#közlekedésbiztonság #szituációk egy adott helyzetre
2019. máj. 14. 20:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedte kitölteni... ilyen nincs
2019. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen helyzetben ki kell hívni a rendőröket. Megmajmoltak?
2019. máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az egyik barátom járt így
2019. máj. 14. 20:59
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Az "egyik barátod" egy madár volt. Ilyenkor rendőrt kell hívni és kész.
2019. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Csak figyelem felhívásként kért meg rá, hogy sajnos ilyen is van a mindennapi életben
2019. máj. 14. 21:02
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Ez egyszerűen letudható, azt mondod, hogy nem áll rendelkezésedre a másik által meghatározott összeg, viszont van baleseti kárbejelentőd, amit kifejezetten az ilyen esetekre rendszeresítettek.
2019. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek
2019. máj. 14. 21:38
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Én olyannal találkoztam, hogy külföldön, enyhén lejtős területen a magyar rendszámos emberünk valagába álltak meg és persze induláskor rácsúszott és behorpadtak a lökhárítók. Nem akart bajt, nem tudott az ország nyelvén, mert átutazóban volt, ezért gyorsan kitöltötték a papírokat és ment tovább. Hónapokkal később jött a biztosítótól a levél, hogy valami 1 milliót fizettek ki neki és átsorolták a legrosszabb biztosítási kategóriába... Tett feljelentés a rendőrségen, de nem sikerült semmit intézniük, "mert külföldi".
2019. máj. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%

utolsó:

Vizsgakövetelmény MO-n az, hogy lejtőn visszagurulás néklül el tudj indulni.


Ami a barátoddal történt az se nem szabálytalan se nem átverés. Egyszerűen béna...

2019. máj. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%

"Vizsgakövetelmény MO-n az, hogy lejtőn visszagurulás néklül el tudj indulni."


Sajnos nem. A rutinvizsga több éve megszűnt, ha a tanuló olyan helyen tanul és vizsgázik, ahol nincsenek emelkedők, akkor soha nem tanulja meg.

Én pl. Pesten tanultam, rutinpályán nem voltam, Budára sem mentünk át az oktatóval, így sosem találkoztam igazi emelkedővel/lejtővel az oktatás alatt. A kézifékes indulást magamtól kellett megtanulnom.

2019. máj. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!