Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » .Nemtudom jo helyre irok meg...

.Nemtudom jo helyre irok meg buktam elso forgalmi bizsgamon egy eselyem van ha bukok vesztek mindent ?koron virus miat nem hoszabitotal 3honap elment 2.az ucso eselyem

Figyelt kérdés
3gyerek egy itas autobaleset volt az elettarsamank rosz oktato iskola valtas egyedul kelet penzt oszeszednem mire taltam jot korona virus 3honap leves azt eljot a ket ev 1bukas masodikucso esely vesztes elsore azt buktam meet nemfordultam el besorolasnal anyira nenem volt h az oktatoja mondja mere hteljssen rakapcslltam es a besorolas tablanal nem fordultam el pedig tudtam h elkel mirefordultam volna adigra lefekezet mert forgalomtol elzartterulet volt de ami masnal 5 6 adig nekem ketto vagyis mar egy

#Forgalmivizsha
2020. júl. 12. 07:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Fuhh még ha érteném is.Máskor olvasd már el amit írsz mégegyszer küldés előtt.
2020. júl. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem az egész világ jól járt ezzel. 30 IQ alatt senki ne vezessen!

A kérdésedben egy nyomorult szó sincs helyesen leírva!!!!!

A 8 osztályos bizonyítványt nem is kérték!!!???!

2020. júl. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fæsz? Hogy mentél át a kreszvizsgán? Ahhoz kellene tudni írni-olvasni...
2020. júl. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Már általános iskola harmadik osztályában meg kellett volna buknod, és akkor még enyhén fogalmaztam! (Ja, tanár vagyok.)
2020. júl. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi?
2020. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ember, mi az Isten b+! :D


Akárhányszor lehet próbálkozni, amíg van rá pénzed, 5 sikertelen vizsgánként pályalkalmazossági vizsgát kell tenni (vagy mit), ez egy sértően egyszerű vizsga és utána megint lehet 5x próbálkozni, de elnézve az írásodat, ember, téged lehet hogy meg fog izzasztani és ezt nem sértésből mondom. :D


:D


Ez nem olyan mint egyetemen. Akárhányszor lehet próbálkozni, amíg van rá pénzed.

2020. júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, na igen csak 2 ev utan lejar a kresz vizsga ervenyessege, ha addig nem vizsgazik le forgalmibol
2020. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7


Ez igaz, de a KRESZ-t is ugyanúgy újra lehet csinálni, amennyiszer szükség van rá. Szóval csak azt mondom, hogy szigorú értelemben véve nincs "utolsó esély" a jogosítvány megszerzését illetően.

2020. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj sokan ot rontják el hogy van 40ezrük majd mennek kreszre...

Nem itt lenni kell 250nek és úgy elkezdeni.sokan ez miatt csúsznak ki előbb jelentkeznek mint hogy meglenne a pénz az egészre.

2020. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy jármű vezetéséhez alap a készségszintű szövegértés, és a gyors helyzetfelismerés. A kérdés szövegezése alapján egyik sincs meg, valószínűleg lovaskocsira is csak azért kapná meg, mert legalább a lónak van esze...
2020. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!