Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jövőhéten forgalmi vizsgám...

Jövőhéten forgalmi vizsgám lesz .(első) Kezdek izgulni hogy fog menni stb.. Ti mennyire izgultatok?Mennyire ment ilyen szituációba?Sokkal nehezebb volt mint egy rendes órán?

Figyelt kérdés

2020. júl. 8. 06:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
17 éve vizsgáztam, nem volt nehezebb, de stresszeltem és így a legvégén hibáztam, néhány méterre a rutinpályától. Nagyon mérges voltam magamra, mert egyébként mindig minden jól ment. Másodjára sikerült, akkor már nem foglalkoztam vele, hogy ez vizsga, csak tettem amit mondtak. Koncentrálj kizárólag az oktatóra, mintha a vizsgáztató csak egy sima utas lenne. Egy kalappal!
2020. júl. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem előző héten volt a vizsgám szóval friss az élmény. Ennyire még semmi miatt nem izgultam nagyon féltem mert mindenki mondta, hogy elsőre senki nem megy át és én sem ismertem olyan embert aki átment volna először. Előtte vettem egy órát ott nagyon béna voltam mert izgultam, hogy nem sokára vizsga. Aztán jött a vizsga biztos és elkezdődött. Hirtelen minden félelem elmúlott nagyon aranyos volt. Az oktatómmal beszélgettek így olyan volt az egész vizsga mint egy családi kirándulás. Figyeltem mindenre de nem voltam feszült és elsőre meglett. Sírva is fakadtam örömömben. Amit tanácsolni tudok: egyél előtte otthon(tudom, hogy egy falat se akar majd lemenni de muszáj nekem is nehéz volt) igyál egy nagy bögre citromfű teát(igazi csoda tea) önbizalom(ne becsüld alá magad hiszen valamiért eljutottál a vizsgáig)

Ügyes vagy, menni fog! Bízz magadban és legyél figyelmes! Nagyon szorítok!

2020. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat sajnos közbe jött egy dolog ami plusz stresszt jelent oktatóm beteg lett így másik oktatóval megyek akit nem is ismerek remélem megugrom és sikerül.
2020. júl. 9. 22:42
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Végülis csak azt fogja mondani hogy merre menny jobb/bal az oktatód is csak ennyit mondhatott volna vizsgán. Ez nem fog befolyásolni semmit. Menni fog így is. Nyugi.
2020. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást😀
2020. júl. 10. 12:30
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól emlékszem, semennyire nem izgultam az első, és egyben sikeres első forgalmi vizsgámon. Az egyik haverom viszont reszketett is az izgalmában egészen addig, amíg be nem ült a vizsgaautóba.
2020. júl. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sikerült 😁
2020. júl. 14. 11:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Én mondtam hogy menni fog! :)
2020. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást 4 hiba vonal.
2020. júl. 14. 17:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó nekem 2 volt azt hiszem :) Most jöhet az öröké tartó várakozás a jogsira( nem amúgy hamar megjön csak olyan lassan fog menni az idő )
2020. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!