Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem büntetik a követési távolság be nem tartását úgy mint Ausztriában és Németországban?

Figyelt kérdés
2020. márc. 3. 12:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Mert nehezebb ellenőrizni, mint a gyorshajtást.


Pedig amúgy nagyon indokolt lenne, főleg az autópályákon.

2020. márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
elegem van abból hogy felmegyek az autópályára és fél percen belül mögöttem fél méterrel valaki ott van, ezzel életveszélybe sodorva engem.
2020. márc. 3. 12:29
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Menj ki a külső sávba és majd megelőz.
2020. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Első: nem nehezebb. Másodpercben mérik a távolságot, és büntetnek rendesen.
2020. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
külső teli van kamionokkal
2020. márc. 3. 16:15
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Azért az észt vesztő, hogy tényeket is le tudtok pontozni. Nem kitaláció, külföldön hogyan csinálják. Egy adott ponthoz érkezések közötti időeltérést mérik.
2020. márc. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
Azért mert a fakabát sem tudja mi az a követési távolság...
2020. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem is érdemes lenne mivel sokkal veszélyesebb, mint pl. egy szimpla gyorshajtás.

Épp tegnap haladtam az autópálya külső sávjában amikor is utolértem egy buszt. Mivel jöttek a belsőben nem tudtam megelőzni, közben engem is utolért egy kisteherautó aki idegesen totál rám jött mivel ő sem tudott előzni a belső sáv zsúfoltsága miatt, így gondolom azt akarta menjek gyorsabban. Láthatta előttem a buszt, így nem is értem. Végül totál rám jött, jó ha pár méter volt köztünk és villogott.

2020. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
16%
Mert Németországban sem büntetik, vagy ha igen, kb olyan mértékben, mint Magyarországon a VÉDA a mobilozást.
2020. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

7 - es!!



Azért ma már annyira nem hülyék a rendőrök.

2020. márc. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!