Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit lehet tenni hogy ne...

Mit lehet tenni hogy ne féljek az autósoktól?

Figyelt kérdés
Friss jogsis vagyok de most szembesülök azzal, hogy sokan nem tartanak be szabályokat. Pl én egy pesti utcában mentem és a parkolóbol konkrétan kirongyolt egy autós megállás nélkül, pedig volt maci neki még jó hogy megtudtam időben állni. Akkor zöld lámpám volt kanyarodtam de szemből piros volt valakinek de és épp átcsusszant még jó hogy el tudtam rántani kocsit a kormány különben ütköztem volna vele... Már komolyan félek a vezetéstől.. Mit lehet ezzel tenni hogy leküzdjem? Veletek is van vagy volt ilyen?
2019. szept. 15. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Mondhatni mindennapos dolgok ezek. Majd megszokod és mindig számítani fogsz rá, hogy bárhol bárki kihajthat eléd, vagy épp váratlan helyen szalad eléd a gyalogos.

De elmehetsz vezetéstechnikai tréningre is, ott gyakorolhatod a vészfékezést, meg a hirtelen kikerüléseket.

2019. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó ötlet! Sajnos én is úgy érzem hiányzik ez a plussz, hogy hogyan kell ezeket dolgokat időben gyorsan reagálni. Itt jön az hogy ezeket a dolgokat a tanulás során nem kapja meg az ember, csak élesben jön rá hogy hoppá rengetek szitu van. Érdekes amikor az oktatómmal vezettem, nem voltak ilyen meglepetésszerű dolgok, csak a céltalan vezetés.
2019. szept. 15. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Vegyél valami dög nagy terepjárót, hátra vonóhorog, előre gallytörő, így nem neked lesz bajod egy balesetnél.
2019. szept. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Milyen maci volt ott? Nem hiszem hogy medvék mászkálnak a városban...
2019. szept. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Akkor zöld lámpám volt kanyarodtam de szemből piros volt valakinek" Láttad, hogy neki piros volt? Nem lehet, hogy telezöldes lámpa volt? Ha nem találkoztál még olyannal, mert pl. ahol tanultál nem volt olyan
2019. okt. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
... akkor tud ám meglepetést okozni. Te hozzászoktál, hogyha zöld neked, akkor szabad az út, max. gyalogos jöhet keresztbe kanyarodáskor, erre jön valaki szembe. Te azt hiszed, piroson jött át, mert nem láttál még ilyet.
2019. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!