Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mitcsináljak hogy ne féljek a...

Mitcsináljak hogy ne féljek a repürőtől?

Figyelt kérdés
Félek hogy le fog zuhanni és majd ha felnövök sok helyre el akarok majd jutni de félek tőle ugye hogy lezuhan de modták hogy ennek kicsi az esélye de akkor is :/ válszokat előre is köszönöm :)

2017. aug. 24. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, fenn nem marad. De a megtett km arányokat nézve az autónál biztonságosabb ergo sok alternativad nincs.
2017. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Agyonbiztosított közlekedési eszköz, ráadásul minden baleset egy új tapasztalat, ami alapján nagyobb eséllyel akadályozzák meg a következőt. Ma már légiszerencsétlenségek többnyire elmaradott helyeken fordulnak elő, például a Kongói DK-ban, ahol több éve lejárt engedélyű, ósdi repülőgépeket üzemeltetnek gyakran szélsőséges időjárási körülmények között. Ilyen helyeken én is kétszer meggondolnám, hogy repülőre ülök-e, de a világ nagy részén, főleg az ismert légitársaságokkal utazni sokkal kevésbé veszélyes, mint akár városon belül autóval közlekedni.
2017. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elsőre én is féltem. De a 3. utazásánál, már felszállás előtt elaludtam.

Jó tanács, a szárny mellé foglalj helyet magadnak, és ablak mellett legyen.

Ha bedől a gép, akkor egy kicsit rossz lesz, konkrétan elvesztettem, hogy merre van a balra meg jobbra. De aztán a szárnyra néztem és jobban lettem.

2017. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!