Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kérdésem szimplán annyi, hogy...

Kérdésem szimplán annyi, hogy hogy ne rettegjen egy 20 éves lány este hazafelé a munkából?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Sajnálatosan volt már rà példa, hogy ránk támadtak És azóta rettegek sötétedés után kimenni az utcára. De vannak olyan napok amikor későn végzem, nemtud értem jönni a párom és egyedül kell, hogy hazajöjjek. 20perc busz és pár perc séta. Ilyenkor mindig rettegek.. Annyi elvetemült barom jár erre. Tudom,hogy nem lehet rettegésben élni állandóan, erre kellene nekem tanács vagy ötlet.

Köszönöm a valaszaitokat előre is.


2019. júl. 31. 23:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%

Időpont ma 12:25

Igen, ütöttem már meg kulccsal egy férfit. 50 kilósan nem vagyok egy erős fizikumú, és este munka után amikor a parkon keresztül kellett mennem haza, megtámadtak. Egy férfi támad meg. A kezembe volt a kulcs, és bizony azzal védekeztem. Meglepetés ereje agyobb volt a támadómnak , mint amekkora sérülést okoztam neki. Az racát karcoltam meg a kulccsal, de meglepetésében elengedett, és eltudtam rohanni. Rndőrök meg is találták az arcán lévő még vérző seb miatt.

Nem azt mondtam, hogy nyírja ki, de mivel szinte minden önvédelemi eszközt tilos viselni, így marad a kulcs, toll vagy akár esernyő. Mielőtt ócsárolsz, kérdezzél okoska.. Nem googleztam. Valahogy meg kell védened magad, és így maradnak a hétköznapi személyes tárgyak..

2019. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem megyek bele a vitákba, mindenkinek megvan a saját véleménye erről

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát igyekszem majd nem rettegni annyira :)

További szép estét! :)

2019. aug. 1. 22:43
 13/13 anonim válasza:
Semmiképpen ne vegyél fel kivágott, rövid vagy feltűnő ruhákat, kerüld el a szórakozóhelyeket, kocsmákat.
2019. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!