Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hány évesen mentetek...

Ti hány évesen mentetek bulikba egyedül?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Szerintetek érdemes így egyedül bulizni menni?

Budapesten lakom, és csak annyi,hogy a belvárosba mennék max 2-ig, és nem innék, mivel nem szeretem a piát. Csak a tánc és a hangulat miatt.Szüleim is megengednék,csak akkor is egyedül este..

Valami ellenvetés,hogy miért nem kéne?



2019. jún. 9. 22:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha életemben nem mentem egyedül buliba,elég unalmas lehet szerintem.
2019. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Unalmas és veszélyes egy 16 éves lánynak egyedül bulizni menni
2019. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
98%
Én 16 voltam amikor először egyedül mentem bulizni, haverokkal találkoztunk a Balaton parton ami nekem 3 km volt éjszaka. Bár én fiú vagyok. A szüleim is elengedtek, annyi volt a feltétel, ha iszok, annyit igyak hogy hazatudjak menni, mert nem fognak hajnalba kocsikázni értem. Figyeltem is a mértékre.
2019. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Soha, mindig barátokkal voltam. Biztonságosabb és jobban is érzem magam.

Van olyan barátnőm aki képes volt és most is az egyedül nekivágni az éjszakának, de ő nagyon talpraesett és már a sorban állás közben talál magának új haverokat.

2019. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Egyedül magamtól se mentem volna sehova akkoriban, mert az ilyen helyek nem magányos, introvertált személyeknek szólnak. Oké, egy-két sörre meg rövidre leül az ember ha olyan a zene, de másabb ha barátnőkkel, haverral megy az ember.


Én mehettem 16 évesen is pl felnőtt diszkóba bevittek unokabátyámék, én suli mellett dolgoztam, táskát leraktam otthon, és irány építkezésen segíteni, vagy épp ami volt elérhető közelségben, összeszedtem annyit hogy szórakozásra is jutott, meg magamra is, így kérni sosem kellett belépőre.


Egy nőt ha betalál valami rámenős fazon, igen nehéz levakarni, és sokszor előfordul hogy még a srác lesz felháborodva. Ezzel számolni kell, ha nincs olyan barátnő akivel együtt jöttök-mentek. Ebből a szempontból veszélyes, és kockázatos, de amúgy vállalható az egész.

2019. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Ki a jó büdös fene akar elmenni EGYEDÜL bulizni? Eszembe nem jutna, mi a tököm ebben a jó? Egy 16 éves lányt meg aztán pláne nem engednék el, hát te hü..lye vagy, már bocsi?
2019. jún. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer 19 évesen az első egyeteni bulimon tök egyedül maradtam. Otthagytak a többiek a mosdóban és már nem találtam meg őket. A szórakozóhely teli volt a mi szakunkon lévő hallgatókkal, egyik csapatról csapódtam a másikhoz mert bár jófej volt mindenki, és "bevettek", de mégis nagyon hülyén éreztem magam, hogy full random odacsapódok. Meg is untam és hazamentem. De mondom, itt mindenki a mi szakunkon tanult, teli volt ismerős arcokkal. Egy teljesen idegen társaságba el sem mentem volna így, vagy egyből hazamegyek ha otthagynak (bár ilyen ezen kívül soha nem fordult még elő, mert nálunk mindíg alap, hogy senkit nem hagyunk magára).
2019. jún. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

16 évesen be se engednek a szórakozóhelyekre, ott kezdődik a dolog.

Hajnali 2ig meg nem engednélek el a szülők helyében, 16 évesen szerintem ez sok.


Amúgy sosem jutott eszembe, hogy egyedül menjek bulizni... barátokkal igen, de egyedül minek? Egyébként ilyen formán 18-19 évesen kezdtük, egyetem alatt.

2019. jún. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sosem mentem még egyedül buliban. Nem is érezném jól magam
2019. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Ha házibuliba méssz, ahol mindenkit ismersz, szerintem az simán belefér. Viszont a pesti szórakozóhelyeket ismerve én fiúként sem mennék egyedül bulizni. Egyébként én 18 voltam mikor először voltam discoba.
2019. jún. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!