Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hány évesen mentetek...

Ti hány évesen mentetek bulikba egyedül?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Szerintetek érdemes így egyedül bulizni menni?

Budapesten lakom, és csak annyi,hogy a belvárosba mennék max 2-ig, és nem innék, mivel nem szeretem a piát. Csak a tánc és a hangulat miatt.Szüleim is megengednék,csak akkor is egyedül este..

Valami ellenvetés,hogy miért nem kéne?



2019. jún. 9. 22:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
Mindegy hany eves vagy.Soha a budos eletbe ne menj egyedul buliba! Legalabb 2-3 baratod legyen veled ha lehet legalabb egy fiu.Es ez minimum.En egyszer elkovettem azt a hibat hogy egyedul mentem...
2019. jún. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem mentem egyedül. Tini koromban mikor lett volna rá lehetőség, nem voltak barátaim akikkel lehetett volna.
2019. jún. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Azta,megpepően sok válasz érkezett, és nagyon egyhangúak. Akkor maradok a haveros buliknál:') (igazából csak ki akartam próbálni valami újat, mert van egy ismerősöm aki egyedül ment néha és jó tapasztalatai vannak) Köszönöm szépen a sok válszt!
2019. jún. 10. 08:25
 14/16 anonim ***** válasza:

Én 20 és 22 évesen is elmentem a bulihely kapujáig egyedül. Ránéztem a tömegre, benéztem az ajtón... és úgy gondoltam, hogy ez a sok idióta nem érdemli meg, hogy velem partyzzon, szóval hazamentem, és otthon bevágtam egy üveg bort, a kedvenc zenéim szóltak, és volt helyem táncolni! Sokkal jobban jártam 😃


Bulizni csak barátokkal! Az úgy szórakozás, úgy tudok felszabadult lenni.


Ha neked viszont egyedül is jó, akkor meg nincs értelme a kérdésnek, mert tényleg csak az az ellenérv marad, hogy BP éjszaka egyedül egy harcművésznek is veszélyes, nemhogy egy 16 éves lánynak... minimum, hogy hazafelé taxizol, ajtótól ajtóig, és megkéred még a sofőrt egy százasért, hogy addig ne hajtson el, amíg nem látta, hogy bemész a kaputokon, mert vannak nem szép sztorik, na! 🙂


26f

2019. jún. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen vesztettem el
2019. jún. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egyedül??? 😮

Én soha nem mentem egyedül, mindig volt velem legalább 1 barát, vagy barátnő, később a párom....

Nem is tudnám elképzelni, hogy egyedül bemenjek egy szórakozóhelyre, és úgy érezzem jól magam egész este, hogy senki ismerős nincs a közelemben.

Max olyan volt, hogy egyedül mentem a helyszínig, és ott találkoztam a többiekkel :D

2019. jún. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!