Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ma este egy dohanyboltnal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este egy dohanyboltnal tuzet kertem ket lanytol, az egyikuk azt mondta hogy ott lakik. Szerintetek lathatnam meg valahogyan, vagy hulyeseg lenne visszamenni oda hatha arra jar?

Figyelt kérdés
Igazabol csak a ruhajat lattam meg a hajat leginkabb, hiszen eleg sotet volt, de kedvesnek tunt. :)

2019. máj. 22. 23:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem leirni, hogy persze tudom, hogy akkor kellett volna beszelgetni veluk, de rohantam haza.
2019. máj. 22. 23:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat egy probat meger majd hogy a heten elmesz tobbszor arra de azert honapokig ne vard feleslegesen
2019. máj. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha csak úgy mondta, hogy ott lakik, miközben neked, a rohanó srácnak tüzet adott, az piszok erős jelzés, hogy még látni akar. Járj sűrűn arra mostanában, és kérdezd meg a dohányboltost is, hogy nem ismeri-e!
2019. máj. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!