Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionos szállításnál lehet...

Kamionos szállításnál lehet csórni az áruból? Cégek mennyire engedik?

Figyelt kérdés
Pl tszem azt sört, cigit, vagy energiaitalt szállít valaki, és 1 karton energiaitalt megdézsmál hétvégén, ilyenkor szólnak érte, vagy ez még belefér?
2016. szept. 27. 09:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen törökországból bőrkabátot meg Ausztriából mikrót mutyizás már réges régen kihalt.
2016. szept. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg mikor lepakolod a sört egy kocsmánál, akkor szólsz a tulajnak hogy adjon már egy sört, mert itt dolgozol, s minden, jól esne, akkor ő majd lehet hogy ad, sőt lehet magától megkínál. De olyat, hogy egyet is lenyúlsz szólás nélkül, már nincsen, egyből kirúgnának.
2016. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
vittem mar 14 tonna cigit es le se volt plombalva, raadasul ponyvassal. Lopni lehet amugy, csak ne feltunoen. Tegyuk fel viszel 10 tonna almat, kiveszel parat kiba fax veszi eszre... Sorrel is lehet csak ugy rakd vissza hogy ne latszodjon. Van arubiztositas, majd rafogod hogy amig aludtal valaki.... Felreertes ne essek, en soha nem loptam de sokaktol hallottam mar es hat en is latom mi hogy megy.
2016. szept. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
utolso: szerinted a kamionok a kocsmaba mennek sort vinni? Oha itt bajok vannak :D Amugy ha sorgyarba viszel pl akkor a dolgozok siman adnak vagy sokkal olcsobban eladjak neked ok meg azt mondjak leesett es kifolyt
2016. szept. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!