Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionos szállításnál lehet...

Kamionos szállításnál lehet csórni az áruból? Cégek mennyire engedik?

Figyelt kérdés
Pl tszem azt sört, cigit, vagy energiaitalt szállít valaki, és 1 karton energiaitalt megdézsmál hétvégén, ilyenkor szólnak érte, vagy ez még belefér?
2016. szept. 27. 09:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnak, egyből kirúgják.
2016. szept. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, pont olyan szállítóra van szükségük a cégeknek, akik megdézsmálják a készletet.
2016. szept. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a cégek mennyire engedik?!

Te mennyire engednéd???

Nem állítom, hogy az általad feltett kérdés nem létezik a valóvilágban, de kezdőként ilyenen ne is gondolkodj!

És amúgy hozzátenném, hogy gyakorlottként se! A Te munkád pontosan az lesz, hogy a RÁD BÍZOTT árut sérülésmentesen, időre, hiánytalanul (!) elvidd A-ból B-be.

2016. szept. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerinted?....dolgozatíráshoz kell? vagy valami okj-s tanfolyamon most pont ezt tanítják?


Jéééézusom...ilyen kérdést feltenni? ...ráadásul választ is vársz...pffff...

2016. szept. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindent le kell papírozni, amennyire én tudom az átvevőnek alá kell írnia, hogy mikor mit vett át és mennyit, ha valami hányzik azt egyből jelentik. Szerinted lehet dézsmálni?
2016. szept. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lol XDDD persze csórj nyugodtam, a megrendelő biztos boldog lesz, a főnökkel együtt amiért legközelebb nem az ő cégét bízzák meg, mert rendszeresen megdézsmálják az árukészletet.
2016. szept. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Mindig megdöbbent mikor valaki idejon reklamozni az ostobasagat es meg tanacsot is szeretne.....
2016. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem szólnak, kirúgnak rögtön.


Mellesleg a kamionok raktere általában (de cigi esetében szinte biztosan) le van blombálva. Tehát nem is nagyon tudnál rájárni a hétvégén, mert azért irdatlan pitsánrúgás jár, ha sérült blombával tekersz vissza a telepre...

2016. szept. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
TOLVAJOKRA nincs szüksége egyetlen cégnek sem!
2016. szept. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Én nem tartozom közéjük, de a kamionosok szerintem másképpen tudnak kis pluszhoz jutni. Régebben talán jobb üzlet volt, de a nyitott határok és piac világában is működik az olcsón veszek, drágán adom dolog.

Mivel állandóan és sokfelé úton van, be tud szerezni olcsón jól elpasszolható dolgokat.

Az utcánkban két kamionos is élt. Nem álltak be egyből a telepre, hanem a házuk elé parkoltak le, s legalább fél órán át pakolták ki a fülkéből a szajrét. De nem a rakományt!

A változások, meg a megbízható online-piacterek biztosan rontottak ezen az üzleten, de nem hinném, hogy kihalt volna.

2016. szept. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!