Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb "csajozós"...

Melyik a legjobb "csajozós" kocsi?

Figyelt kérdés

Nyárra szeretnék venni valami pöpec kis járgányt...

Igazi csajozós, bulizós, fiatalos gépet szeretnék.

Pénzem nem sok lenne rá, max. fél misi.

Szerintetek?

Valami leharcolt cabrió?, netán egy kis mérgezettegér?(daihatsu charde 1000 Gt turbóval...XD)

5let?

19/F


2010. febr. 3. 13:11
1 2 3 4 5
 41/50 Beviz Elek ***** válasza:
Bocsi, nem elöttem szólónak ment, elnéztem :)
2010. febr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
"óh, akkor szia, nekem olyan pasi kell, aki tud "fuvarozni"!" Nah látod...,hát kell egy ilyen nő,aki ha nincs autód szóba se jöhetsz nála?!Túl anyagias lányok társaságában mozogsz sztem...,szórakozóhelyeken meg általában alap,hogy az ilyen lányok vannak többségben!Próbálkozz máshol,ahol nem minden a pénzről szól,hanem téged is észrevesz valaki,és miattad van veled,nem azért,hogy mid van!
2010. febr. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Trabant TRAMP... cabrio, targatetővel
2010. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
[link] Qrva annyát,most néztem meg,ez egy igazi nyári kis csajozós verda,ilyenre ruház be és Siófokon tuti sikered lesz,főleg a német csajoknál;)
2010. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:

Nem túl gagyi?

XD

2010. febr. 5. 19:22
 46/50 anonim ***** válasza:

Nekem Seat Cordobam van. 2000-es 3 ajtós. Saját keresetből 650ért vettem + átírás +eredetvizsga.

21 vagyok és nem jutott eszembe hogy csajozzk vele mert olyan csaj nem kell aki csak azért van velem mert autóm van.

Nos jól hangzik hogy autóm van de azt tankolni kell (havi 10-16 ezer attól függ menynit megyek vele) a negyed éves biztosítás 26 ezer mert a saját nevemen van (sok fiatal vesz/kap autót rögtön anyuci apuci vagy nagyi nevére iratja akinek még jogsija sincs) így nekik olcsóbban kijön.

2010. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim válasza:
Nekem Trabant 1.1-em van! Hidd el nagyon megnézik :) Igaz nem teljesen széria autó de bejön :))
2012. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

ezt a kocsival csajozást sohasem értettem...


Hogy derül ki, milyen autód van? erről mesélsz neki az első randin? vagy a kocsiból kikiabálva akarod leszólítani a lányokat?


Tényleg, hogyan gondolod?


Egyébként sztem mindegy h kabrió-e vagy sem.


valami presztízsmárka, max2 évesen teljesen jó. legalábbis, azoknak van respektjük....


De azt nem tudom, h a lányoknak ez hogyan hat az ismerkedési hajlandóságára.

2012. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim válasza:

Csak egy tipp.

Ha van egy lány aki tetszik csak ultesd be egy cabrioba. Ha normális lány tetszeni fog neki és mindegy lesz neki a kocsi ára. A cabrio élmény..csak fújja a haját a szél ;)

2015. aug. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

ennyiért nem nagyon tudok ajánlanit,talán BMW E30-E36

de ahhoz még egyszer ennyi pénz kellene, hogy korrektet kapj.

2016. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!