Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb "csajozós"...

Melyik a legjobb "csajozós" kocsi?

Figyelt kérdés

Nyárra szeretnék venni valami pöpec kis járgányt...

Igazi csajozós, bulizós, fiatalos gépet szeretnék.

Pénzem nem sok lenne rá, max. fél misi.

Szerintetek?

Valami leharcolt cabrió?, netán egy kis mérgezettegér?(daihatsu charde 1000 Gt turbóval...XD)

5let?

19/F


2010. febr. 3. 13:11
1 2 3 4 5
 1/50 anonim válasza:
Golf II cabrio nem lenne rossz, csak lehet kéne mellé még egy két százás ha normálisat akarsz. Vegyél valakivel közösen.
2010. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
58%
Aki már csak a kocsijával tud csajozni, annak őszinte részvétem :D
2010. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
A "mérgezett egerekkel" egy gond van: te tudod, hogy nagyon jó, mert megy, mint a vadállat, de a csajoknak csak egy közepesen leharcolt kis semmiség, a szomszéd srácnak nagyobb van... Úgyhogy valami kabrióval jobban jársz. Viszont akármennyire bulizós autó, ne feledkezz meg arról, hogy biztonságos legyen! A kabriók alja egyébként fontosabb, mint a zárt tetősöké, mert az merevíti a karosszériát, viszont rohadni ugyanúgy szeret.
2010. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
42%
[link] a nyálukat csorgatnák a bulák!!Bár sztem már régen rossz ha csak autóval tudod megfogni a lányokat...
2010. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
57%
nem kocsival kell csajozni, tökös.
2010. febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
68%
Nekem kitűnően megy a csajozás -néha akaratom ellenére is- a Volvo 7700A -val és az IK 435-tel is. Igaz, egyik se a saját kocsim.:P
2010. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
84%

" [link] a nyálukat csorgatnák a bulák!!Bár sztem már régen rossz ha csak autóval tudod megfogni a lányokat..."


Mindezt fél millából ? :) (hatot kérek !)


mért nem mindjárt ferrarit ajánlottál ?

2010. febr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%

Ami megy az egyéniségedhez. Csajozni öreg terepjáróval is épp úgy lehet, legfeljebb más összetételű lesz a felhozatal... :D


(De ez nem biztos, hogy baj, sőt!) ;)

2010. febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, 23 éves, és egy cabrióra szavazok :) De mondjuk én nem járgány alapján szoktam partnert választani, de tény, hogy értékelném, ha valaki cabrióval furikázna :)
2010. febr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim válasza:
84%

osztom az előttem szóló véleményét.

Amúgy mikor én meglátok valami "menő" gyereket az utcán 1 autóban,ahogy bömbölteti a zenét és nézi a csajokat..hát elég szánalmas...barátnőim véleménye általában az,hogy nah menő csávó apuci pénzéből vett kocsijával /apuci kocsijával

2010. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!