Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb "csajozós"...

Melyik a legjobb "csajozós" kocsi?

Figyelt kérdés

Nyárra szeretnék venni valami pöpec kis járgányt...

Igazi csajozós, bulizós, fiatalos gépet szeretnék.

Pénzem nem sok lenne rá, max. fél misi.

Szerintetek?

Valami leharcolt cabrió?, netán egy kis mérgezettegér?(daihatsu charde 1000 Gt turbóval...XD)

5let?

19/F


2010. febr. 3. 13:11
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
én a helyedbe nem vennék cabriót, csajok csak a drága kocsikra buknak, de sztem vehetnél egy opelt corsát, jó ki kocsik ;) [link]
2010. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
2010. febr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
Én már írtam egyet, de most közben eszembe jutott, hogy a fél millán felül, amit kocsira költenél, lenne pénzed pl. az átiratásra meg az egyéb ilyen dolgokra is? Azért ezt is kalkuláld bele. Autót én is tudnék venni, ha nagyon akarnék, de fenntartani tuti nem tudnám, és nem a tankolásról van csak szó.
2010. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
38%
"XD)" meg "5let?" - neked szerintem még csak játékautó való és kisveder a homokozóba!
2010. febr. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:

Tehát ha jól veszem le a kommentekből a csajok a nagy kocsikra buknak...

a cabriók nagyon tetszenek, de van benne valami, hogy nem sokra mennék egy 20 éves leharcolt géppel.

Lehet gyűjtök még egy kicsit, és veszek egy f*xa kis bömöst.

A porsche jó ötlet lenne, biztosítása is naggyon jó, csak úgy hallottam nagyon drága hozzá minden, mert kevés van az országban.

Utolsónak:

a f*axomé írkász ide???, írjá normális kommentet vagy b*sztassá másokat!

2010. febr. 4. 12:56
 36/50 anonim ***** válasza:
0%

Hú de kemény vagy. Ez aztán a csávó!

Azt hiszem akármilyen verdád lehet, de az a fő problémádat a kommunikációval nem fogja megoldani!

Na Csá!

2010. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

sajnos el kell ismerni, nem vagyok egy dumagép.

De azért ha van egy f*xa verdád, csak jobban néznek rád a csajok nem????

2010. febr. 4. 22:50
 38/50 anonim ***** válasza:
75%
"De azért ha van egy f*xa verdád, csak jobban néznek rád a csajok nem????" Hát tény..,de ahoz kevés fél misi,főleg az olyal lányoknak akik a verdád miatt néznek meg!Inkább keress egy olyan leányzót akinek nem az a fontos,hogy milyen kaszni van a segged alatt..!;)
2010. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy naggyon kevés olyan csaj van...

Mindenkinek csak a pénz, pénz, pénz ....

volt már olyan is, hogy dumáltam egy csajjal, jól elvoltunk egész este,aztán hajnalba mondja hogy vigyem haza,,,,

hát mondom nincs kocsim....

óh, akkor szia, nekem olyan pasi kell, aki tud "fuvarozni"!

Hát köpninyelni nem tudtam.....

így még egy csaj sem rázott le...:S

2010. febr. 4. 23:16
 40/50 Beviz Elek ***** válasza:
Ha nem túl rossz a kocsi, akkor bármivel lehet. A céges Mitsubishi L200-ra jobban buktak, de most egy '94-es Swiftem van (1000 ccm). A zenét természetesen én is bömböltetem és néhány optikai tuning is elkerülhetetlen volt. Mindenki megnézi, a csajoknak tetszik, nem túl erős, de sportosan vezethető és olcsó fenntartani. 250ezer Ft-ba van eddig nekem (átírás nélkül). (Hogy az előző kommentelőt megnyugtassam, saját keresetből vettem.)
2010. febr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!