Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Fiat Tipo...

Mi a véleményetek a Fiat Tipo 1.4 DGT-ről?

Figyelt kérdés

Futott km: 79000 km

Állapot: Normál

Üzemanyag: Benzin

Hengerűrtartalom: 1372 cm³

Teljesítmény: 52 kW, 71 LE


centrálzár, elektromos ablak, fűthető tükör, keveset futott, második tulajdonostól, nem dohányzó, plüss kárpit, rendszeresen karbantartott, rádiós magnó, törzskönyv, állítható kormány.


2009. szept. 9. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt a futást ugye te se veszed komolyan? Ha magyarországi üzembehelyezésű és meg tudod keresni az 1. tulaját még talán elgondolkoznék rajta, amúgy meg egyeztetés az autóklub legközelebbi vizsgaállomásával ahol komplett átvizsgálás pontba szedett terv szerint, a végén dokumentálják neked h mik amikre feltétlen számítani kell.

Én is jóadag bosszúságot spóroltam volna ha a szaromat elviszem ilyenre kb 4 kilóért megvan és menten elállok a vételtől minthogy utána szopjak valamivel.

De eleve nem vennék digites fiatot, érzékeny a műszerfala, amúgy motorikusan nem szokott gond lenni vele, sokkal felszereltebb mint a konkurens német szarok de még a franciáknál is jobb legalább nem horror áron adják az alkatrészt. Ha nem tudnám h magyar volt az előző tulaja akkor még vettem volna is ilyet, de csak légzsákkal mert az is előfordul benne, és '95-ből mert azok voltak a legfrissebbek ebből. Jahh kaszni am horganyzott szvsz festékvastagságmérést is mert ahol nem frankó ott előjön a rozsda.

De mennyiért is adják?

2009. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez 150.000ft
2009. szept. 9. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
annyiért ha abszolút semmi lakatolnivaló nincs rajt és a festés is ép akkor megéri, a motor állpotára a gyertyák színéből és egy gázelemzésből lehet következtteni de ehhez tapasztalt ember kell, én pl ha nem olyan szart veszek amin a gyertya baromi nehezen hozzáférhető akkor egy fejfájással kevesebb lenne mert nem veszem meg, de akkor legalább te vizsgáltasd át rendesen mert akárhogy kinéz ilyen öreg vackok lehetnek egy rakat hulladék, de 150 rongyért nem sok mert ennyiért valszeg el tudod passzolni később is, de az átírási pénzt buktad.
2009. szept. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fiat tipo-t ne vegyél, az a legszarabb olasz autó. rohad mindenhol, és amúgy is szar. valami japánt vagy németet, vagy esetleg suzuki.
2009. szept. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Éppen hogy nem rohad, a többi (nem csak olasz!) korabeli autóval szemben. Pl a VW Golf 2 egy hulladék ehhez képest, mert az ahol éri ott rohad! Ha nem hiszed nézz utána googleban:


[link]


[link]

2011. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!