Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyit illik adni a kutasnak,...

Mennyit illik adni a kutasnak, ha ő tankolja meg a kocsit?

Figyelt kérdés

2013. jan. 25. 19:05
1 2
 11/14 Napkiraly ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs,de az utóbbi években akárhol tankolok, mindig szalad, feltépi a tankajtót mire kiszállnék, persze ezért is jó a zárható tanksapka.

Utálom őket elhajtani, de éppen elég drága a benzin, nem fogok még jattolni is érte.

Persze ilyenkor jönnek a haddmossammánleaszélvédőt meg olajszintet nézzünk dumával. Hát az ő olajuk ingyen se kéne (céges kocsiba szoktam csak engedni nekik, mert abban az is jobb a semminél, nem foglalkoznak kellőképp dologgal nálunk), persze akkor is el vannak zavarva.

Utána bemegyek fizetni, és jön a kötelező "cigitropitrágótszendvicsetgumióvszertqrvát" kérdés, amire persze nem a válasz. Ha szerencsém van, megúszom a "pedig most akciós a dex sensitive óvszerünk" beszólást, és már csak a hűségkártya, meg a gyűjtöm-e a búgócsigapontokat kérdések vannak hátra, és végre megszabadultam tőlük

2013. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Napkirály annyira jól ír, hogy elmehetne egy stand up comedisnek. Én legalábbis vevő lennék rá!
2013. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezért igyekszem nem Shellnél tankolni. Az pofátlan, ami azoknál van. Bemész egy Lukoilhoz, senki nem zaklat.
2013. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Semennyit. Qrva drága a benzin, kártyával fizetek.
2013. jan. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!