Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyit illik adni a kutasnak,...

Mennyit illik adni a kutasnak, ha ő tankolja meg a kocsit?

Figyelt kérdés

2013. jan. 25. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én 1-200 forintot szoktam adni. De mivel mindig ugyanoda járok, az is előfordult már, hogy nem volt apróm, és nem adtam.
2013. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb egy 100-ast.
2013. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Semennyit. Ez a munkája, fizetés jár érte.

Főleg, ha senki nem kérte meg, hogy ő tankoljon, csak odapofátlankodik.

2013. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Nincs kezed ??
2013. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De van kezem, és ami azt illeti 20 éve magam tankolok, csak érdekel a dolog.
2013. jan. 25. 19:20
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Volt olyan kút, ahol a nagy MOL-os kabát alatt ott lapult az 5 literes kanna, és amíg az ügyfél bent kávézott a kutasra bízva a tankolást, addig jutott a kannába is a benzinből! Mai árakkal számolva -2200 Ft, erre még jattot is adnál?
2013. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Itthon egyszer hagytam hogy tankoljon egy jólképzett versenyző helyettem, bele is rakta a gépbe a legdrágább Shell-féle lónyálat a jól bevált natúr 95-ös helyett, pedig hatalmi szóval mondtam neki hogy 95-öst tankoljon mikor elkezdte magyarázni milyen jó is a vípóver, nem nagyon adtam neki jattot mikor megláttam a végösszeget.


Egyébként olyan 200ft-ot ha nagyon rendes akarsz lenni.

2013. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem ez mindig olyan kínos, hülye helyzet. Érzem, hogy kéne adni, mert nem azért jön oda, mert engem annyira szeret. De valahogy pont akkor sosincs nálam apró, vagy csak 10-20 ft van. Egy ezrest meg csak nem adhatok. Többnyire én is személyesen tankolok, de ha odajön valaki, nem zavarom el. Csak a végén valahogy sose tudok fizetni, mert nincs megfelelő címlet nálam, előtte meg nem vagyok tisztában vele.
2013. jan. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

egyszerű... a munkáját végzi. ha meg vagy elégedve, akkor adsz negyven, ötven, száz forintot...ha mos, fúj, töröl, akkor akár többet is.


azt kevesen tudják, hogy mi tartozik a kutas kötelezettségei közé...érthetőbben..mi van még a benzin árában amit el kellene végezni automatikusan a kezelőnek, jatt nélkül.


le sem merem írni.

2013. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kutasnak semmit. Ha kereket fújatok, akkor annak 200 Ft, piszkolja a kezét, dolgozik érte.
2013. jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!