Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy maszek autószerelőnek, ha...

Egy maszek autószerelőnek, ha még számlát sem írunk illik még pluszba borravalót is adni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Anélkül is bőségesen megfizeted.
2012. márc. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem, így is, ki tudja mennyi mehet neki zsebre.
2012. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az anyagon van legalább 30-40% haszna, ha nem ír számlát az nem csak neked, de neki is jó, mert nem adózi utána, zsebre teszi tisztán az egészet.

Ezek után még jattolnál is?

Annyit kap amennyit kér, ha keveselli kérjen többet ha mer!

:)

2012. márc. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, kik azok az adócsaló autószerelők, akik pofátlanul benyomják, hogy nem hasznos a válasz.
2012. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekünk nagyon korrekt, tisztességes, jófej srác a szerelőnk, sosem kér pofátlan összeget, néha, ha van fölös lóvénk, akkor adunk neki egy ezressel többet.

voltunk régen egy másiknál, számlát az sem adott, de dupla pénzzel lehúzott. na, az ilyenek mehetnének már nyugdíjba vagy a pitsába.


dönts belátásod szerint. a miénk megérdemli, emberileg, szakmailag. van, amelyik egy tróger, mondjuk ahhoz nem érdemes hordani a verdát.

2012. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom melyik nudli pontoz le, de bekaph*tja. Én is autószerelő vagyok, mi sem szoktunk sokat kérni, elmagyarázzuk a vevőnek, aztán vagy elfogadja vagy nem. Ha valaki korrekt, olcsóbban megcsinálja mint "hivatalosan" és mindenki jól jár.
2012. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Vigyázz velük!!
2012. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aha, nem ad számlát, én meg bejelentem a NAV-nak, aztán pattoghat kedvére.
2019. máj. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!