Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kinek volt mostanában forgalmi...

Kinek volt mostanában forgalmi vizsgája Veszprémben? Milyenek a vizsgabiztosok, esetleg pár nevet is mondhatnátok. Meg szeretném ha megosztanátok velem a vizsgán tapasztaltakat.

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem ezt kérdzetd,...


De az oktatód új még?? kezdő oktató??


mert erről lehet vele is beszélni.


Sőt nekem azt is tudta, hoyg aznap kire számítahtunk...és vizsga előtt oktatóval voltam, és akkor mesélt róla. De már csak olyat hogy nem szereti ha valaki lassan vezet, meg totjázik.

2009. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly vizsgáztam, nevet nem tudok mondani, sikerült minden elsőre, egy vizsgabiztos sem kötekedett velem. Normális volt mind a kettő! Melyik sulinál vagy?
2009. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Most te jogosítvány szerzésre gondolsz?Mert akkor rosszul fogalmaztál!A forgalmi vizsga nálam az autó műszaki vizsgája..Pontosíts!
2009. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó! Inkább te miről beszélsz? Forgalmi vizsga, annak nem tudom miféle köze van a műszaki vizsgához, mert a műszaki vizsga műszaki vizsga, a forgalmi vizsga pedig forgalmi vizsga. 2 külön fogalom, nézz utána.
2009. aug. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg rendesek, és nem olyanok, mint amilyenek Pest északi felén szabadultak el mostanság. Ugye...
2009. aug. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de nem hagyhattam ki :)
2009. aug. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ma reggel hétkor kezdtem, és 7:50-re meglett a vizsgám, én Leitold Ferencnél vizsgáztam, csak 3 hibavonalat kaptam :)
2013. okt. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!