Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik a forgalmi...

Hogyan zajlik a forgalmi vizsga vizsgabiztos lefizetése esetén?

Figyelt kérdés
Többször meghúztak forgalmin, a többi vizsgám meglett elsőre. Az oktatóm szerint eleget tudok, de a vizsgadrukk sokat lehúz a teljesítményemből. Ha lefizetem a vb-t, mennyire lesz elnéző, meddig kell vezetni, és mennyit kell fizetni...?
2011. nov. 9. 14:29
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Ugyan úgy végig kell vezetned a vizsga órát, csak annyi a különbség, hogy meg sem fog szólalni.Végig vezeted és utána közli, hogy átmentél.
2011. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem fog belemenni. Sok oktatót kirúgtak ilyen miatt, ezért sokan nem kockáztatnak.
2011. nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Előzö vagyok.Fizetni annyit kell amennyit az oktatód mond.Ugyanis ő fogja neki odaadni a pénzt.Nekem 5 éve van jogsim és bár nem húztak meg de az akkori tarifa 15-20 ezer között mozgott.
2011. nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Antimod ***** válasza:
4%
Gyönyörű. :S
2011. nov. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az oktatóddal kell beszélned. Szerintem az esetek 90+ százalékáéban megoldható a dolog. Ha fizetsz biztos átmész akár mit is művelsz az úton:) A tarifa olyan 20 körül van. Legalábbis két éve, vidéki megyeszékhelyen 20 volt.
2011. nov. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Én 2008 ban szereztem egy magasabb kategóriát, az akkori tarifa 10 ezer ft volt a forgalmi! Az ment a vibnek ugy ahogy van! Az oktató meg kapott 5000.- ret! tehát össz vissz 15 be volt nekem!


Életveszélyes manöcereket akkor sem fog el nézzni, ha meg van kenve!

Csak jóval elnézzőbb lesz, és nem lesz az hogy mondjuk valamit be nézzel, ami nem életveszély és baleset kérdése akkor nem fog megbuktati!


De a vizsgautvonalon végig fogsz menni akkor is.

Egész egyszerüen azt fogja nézzni, hogy képes vagy e ugy közlekedni mint az átlag autósok a forgalomban!


Nem ütesz el senkit, nem veszélyeztetsz, és nem adsz rá okot hogy az oktató befékezzen akkor át fogsz menni, tulajdon képen ahogy írta a felettem lévő emberke mint ha ott sem lenne.


Amugy ha annó nem fizetem le át mentem volna simán, de biztosra szerettem volna menni, mert már be fizettem egy csomó pénzt és akartam hogy vége legyen!


Amugy a mai napig nem vezetek, mert az életemet más munka fele sodorta a szél.


Sok sikert és kitartást!

A lényeg hogy mindig az oktatóval egyeztess, ha rugalmas akkor be fogja vállalni, és persze ha lát benned fantáziát hogy van érzéked hozzá, amugy én is féltem tőlük nagyon!

2011. nov. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%

azért van a baleset mert nincs érzékük hozzá!

A jogsit hogy szerzed meg at mind1.. szerintem ha tudsz a nélkül is tudsz ha nem akkor azzal sem!


Én 10 évet jogsi nélkül vezettem, és nem olyan régen tettem le a B-s jogsit!


És nem volt egy koccanásom sem idáig közel 300 ezer kilóméter van a hátam mögött ennyi.

2011. nov. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valójában az oktatóm már megmondta, hogy ez a lefizetés téma itt nem megy (vidéki város), próbáljam meg Pesten esetleg... Kb 4 hónapja volt az utolsó vizsgám, azóta az iskola közelében se jártam, és minél inkább halogatom, annál kevésbé tudom rászánni magam, hogy folytassam. Sok pénzt és időt öltem már bele, de úgy látszik feleslegesen.
2011. nov. 14. 15:41
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes, bratyómnál pont fordítva volt :D Pesten vezetett és felmerült a téma, hogy plusz pénz, ott meg azt mondták ez nem vidék, itt nincs ilyen :D
2011. nov. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy huszast adtam...:( Átmentem,és nem kellett végigmennem az útvonalon,még parkolnom sem kellett,pedig tök jól ment:)
2011. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!