Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapestiek! Milyenek a...

Budapestiek! Milyenek a Virágpiaci vizsgabiztosok (forgalmi vizsga)?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Velem a rutinon nagyon korrekt volt a fickó. Nagyon szigorúnak tűnő feje volt, de amilyen szigorúnak nézett ki, olyan rendes volt. Nyugtatott hogy ne izguljak, ellátott pár jó tanáccsal.


Forgalomban a VB nem sokat szólt, a végén kicsit beszólogatott, de ennyi.


Egyébként majdnem tök mindegy, nem a VB-n múlik-e hogy meglesz-e a vizsgád, hanem magadon.

2011. ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló amit le írt az igaz, mert velem is így volt, azt hittem h milyen szigorú lesz, de végül kellemeset csalódtam mert nem volt az csak a feje nézett úgy ki... de amúgy meg velem szemét volt mert megbuktatott, ja és amúgy meg rutinból is meg forgalmiból is 2x vágtak meg.... Amit én a virágpiaci VB-ről tudok az h nagyon szemetek, legalább is velem nagyon azok voltak, kivétel az a 2 aki nem buktatott meg...


Sok sikert!

2011. ápr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

15:39-nek

Azért szemetek mert meghúzott vagy ,mert ezt ok nélkül tette?

2011. ápr. 24. 10:27
 4/13 anonim ***** válasza:
Mind a kettő, tuladjon képpen mert ok nélkül buktatott meg.
2011. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

attól függ mit nevezünk ok nélkül?


Sok olyan dolog lehet amit esetleg te úgy ítélsz meg, hogy ok nélküli, de a VB szerint (akár jogosan is) olyan hiba ami miatt nem enged át.

2011. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
esetleg írd le a szitukat
2011. ápr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy irányú utcából kanyarodtam ki balra, erre a VB inkább jobbra, ok, elkezdek jobbra indexelni kihajtok, és mondja h áljak félre és h ez bukás, és nem értettem h miért... erre elkezdni mert h ott egy jobbra behajtani tilos tábla, (ami nemigaz mert ott semmi ilyen tábla nincs), a másik meg h amelyik útra ki kanyarodtam az egy 2irányú utca, de tök mind1 mert látszott az egész h pénzre megy. Arról nembeszélve h minden nap azon az utcán jövök haza a suliból, szóval tudom h milyen táblák vannak ott.
2011. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha a vizsgán azt mondják menjek balra, de én jobbra indexelek és jobbra is kanyarodok szabályosan, azért meghúzhatnak?
2011. ápr. 25. 15:20
 9/13 A kérdező kommentje:
Az oktatóm szerint nem , ha azt szabályosan végzem el.Ti hogyan látjátok?Ha esetleg valaki követett el ilyet írjon.
2011. ápr. 25. 15:23
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondta az oktatóm, hogy ha nem vagyok biztos benne, hogy egyirányú utcában vagyok, ezt tegyem.


Amíg szabályos vagy, addig nem húzhatnak meg, maximum a VB hülyének fog nézni, vagy gyanakodni hogy direkt csináltad így, mert nem vagy biztos a dolgodban. Ilyenkor jellemzően a vizsga egy későbbi pontjában ismét beirányítanak egyirányú utcába és figyelik hogy jól csinálod-e. Ekkor már piszkosul kell figyelned, mégegyszer ezt nem lehet eljátszani.

2011. ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!