Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapestiek! Milyenek a...

Budapestiek! Milyenek a Virágpiaci vizsgabiztosok (forgalmi vizsga)?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 13:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Egyébként én nem azért szoktam ellenkező irányba kanyarodni,mert mondjuk nem tudom hogy egyirányú utcában vagyok-e,hanem mert megvagyok győződve arról, hogy ezt az utasítást kaptam,közbe nem azt mondta.Kicsit hülyén érzem magam,pedig tudom hogy melyik a jobb és bal kezem.Hogyan tudnám ezt elkerülni?
2011. ápr. 26. 09:01
 12/13 anonim ***** válasza:
Elárulom a titkot (mert ilyen jófej vagyok): rohadtul figyelsz arra amit mondanak neked :) esetleg annyi még, hogy amikor mondják hogy a következő helyen majd balra, elképzeled magadban ahogy indexelsz balra, húzodsz majd kanyarodsz.
2011. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,tegnap is rohadtul figyeltem mert próbavizsgáztunk az oktatóval, és mégis egyszer elkövettem ezt a hülyeséget.
2011. ápr. 27. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!