Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen esetben...

Szerintetek ilyen esetben milyen ár korrekt taxinál?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja Budapest széléről egy Bp. melletti városba mentem éjszaka és mivel már nem volt tömegközlekedés(oda normálisan nem) odajött egy taxis, hogy odavisz, mondjak egy árat, hogy mennyit adnék a fuvarért.

700 ft-ot mondtam, ami kb. a kétszerese a hév árának ilyen távon.

Azt mondta, még baráti áron is minimum 3000 ft-ot kellene fizetni.

Milyen ár lenne szerintetek elfogadható ilyen távon?(tehát össz. kb. 350ft hévvel, nem nagy táv, már többször megtettem ezt a távot gyalog, köztük ebben az esetben is)



2012. szept. 27. 11:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
siófikról zamárdiba ami összesen 10 km,5000 Ft-ért vitt minket el a taxis.ez még az olcsó kategória volt,mert haveromat 6500-ért hozta át egy mercis...
2012. szept. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Haverodat akkor jól átb@szta a mercis. Gondolom nem is taxis volt.
2012. szept. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Pláne hogy félóránként van vonat éjjel 1ig, meg ha stoppol 100% hogy 5p-n belül felvesztik nyáron sión, én is egy rakat embert vittem át idén.
2012. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
taxis volt a mercis
2012. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!