Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Meztelen autóvezetés? Valaki...

Meztelen autóvezetés? Valaki próbálta már? Ha igen milyen volt? Van aki gyakran csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 13:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Láttam ilyen videót és érdekelne, hogy ilyet tényleg csinál-e valaki?
2012. máj. 4. 14:14
 2/8 anonim ***** válasza:
nem is rossz ötlet... :-)
2012. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztos nem próbálom ki. Be lehet látni a kocsiba és ha le is van teljesen sötétítve akkor is megállíthat egy rendőr.

Milyen dolog az már hogy a pucér seggedet teszed az ülésre, utána meg lehet hogy más is odaül, ha csak nem kizárólag a te autód.

2012. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem haragszol, ha megkérdezem, hogy rosszul vagy? :D
2012. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A barátnőm egyszer vezetett bikiniben a strandról hazafele.
2012. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én már vezettem meztelenül autót. Ugyan olyan mint felöltözve :)

Az ülésre meg rálepet tenni egy törölközöt, vagy egy polót.

Ffi

2012. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én eddig csak alsónadrágban vezettem akkor is kint volt vagy 40 fok autóba meg még több. Meztelenül csak azért nem vezetek mert ha a rendőr megállít akkor kitudja mibe fog belekötni. Szemérem sértés miatt is simán megvághat. Barátnőm vezetett már bikinibe főleg ha a barátnőjéhez ment át csak, vagy hozzám még amikor nem laktunk együtt.
2012. máj. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nagy melegben előfordul, klíma kikapcsol ruha le és munkahelyről haza. Tavaly nyáron Kecskemét-Budapest oda vissza megvolt...
2012. máj. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!