Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nehéz megtanulni vezetni?

Nehéz megtanulni vezetni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 12. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő a dolog.

Van aki 2x kocsiba ül és jobban vezet mint aki már csinálja pár éve.

De ha az alapokra gondolsz(szal amit vizsgán kérnek)akkor azt meg lehet tanulni simán.

2012. ápr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
A gépet kezelni a kisebb kunszt. A forgalomban biztonságosan részt venni a nehezebb. Egészséges, értelemmel rendelkező ember mindkettőt meg tudja tanulni úgy, hogy ne legyen kifejezetten ön- és közveszélyes.
2012. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő. Próba szerencse. Mindenesetre aki fél vezetni, az semmiképp se tegye. Egy csomószor látok vezetni olyanokat, akik szó szerint kapaszkodnak a kormányba és meredten néznek előre. Szinte érezni rajtuk a feszültséget. Így semmiképp sem ajánlom...
2012. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát van nem kevés gyökér osztálytársam (tipikus apuci kedvence kislányok, üres fejjel, akiknek a szülők fizették a jogsit, mert büdös a kislányoknak a munka), akinek van jogsijuk. Nem egy annyira "zseni", hogy képes felborulni a saját lábában.


Én értelmes embernek tartom magam, mások szerint sincs gond a felfogásommal. Ha nekik meglett, nekem se lehet nehéz megszerezni...


Érdemes beiratkozni a KRESZ tanfolyamra, vagy egyedül is meg lehet tanulni az elméletet?

2012. ápr. 12. 20:31
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Meglehet tanulni egyedül is, viszont a tanfolyamon bármire rákérdezhetsz, ha nem érted, illetve esetleg könnyebb, ha közben magyarázzák. Ha úgy érzed, hogy egyedül is menni fog, akkor hajrá.
2012. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy könnyű-e? mindenkinek más.

A KRESZ-tanfolyam szerintem azért is hasznos, mert életszerű példákkal szemléltetve könnyebb bizonyos forgalmi helyzeteket megérteni.

2012. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

vezetni könnyű megtanulni, de közlekedni már nehezebb.

de valakinek mindkettő könnyen megy, van akinek mindkettő nehezen

2012. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Értem :)


Nektek mennyi idő alatt sikerült, mennyibe "fájt", melyik suliba jártatok? Én miskolci vagyok.

2012. ápr. 12. 21:19
 9/12 anonim ***** válasza:

A kérdező írta:

"Ha nekik meglett, nekem se lehet nehéz megszerezni... "


Ezzel én is pontosan ugyan így voltam! Kívülről annyi embert láttam autóban - (pl. plázap* aki kb magassarkúban nyomta a pedálokat, ember, akinek hasa a kormányt súrolta, másik telefonkönyvvel a valaga alatt is alig látszott ki a kormány mögül, +- 25,5 dioptriás szemüveges 87 éves nagypapa és még sorolhatnám..)- úgy gondoltam ha nekik sikerült akkor nekem is fog..


Sajnos nulla vezetési tapasztalattal - (nem volt meg mint sokaknak az "elhagyott földes úti sztory")- kezdtem neki, de sikerült megcsinálnom! Kicsi szerencsével, kiváló oktatóval, és korrekt vizsgabiztossal, KRESZ-nél és elsősegélynél a könyvek 2-3x elolvasásával meg lehet csinálni! Bő fél év volt a jogsi megérkezéséig bezárólag. Kb. 150e ft. , 4 pluszórával, Gy-M-S megye Bilux autósiskola.

2012. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%
A KRESZ-oktatás nem szabadon választható tantárgy, Kedves Kérdező:) Teljes mértékben kötelező. Az autósiskolákban ki is hangsúlyozzák, hogy amenniyben egy órán nem tudsz részt venni, azt az órát KÖTELEZŐ pótolni, egy másik csoporttal, akiknek másik napon van ugyanaz az órájuk.
2012. ápr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!