Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehet hogy élnek az Air...

Lehet hogy élnek az Air France gép utasai?

Figyelt kérdés

mär mindent hallani!forumokat bujok,és ott azt irjäk,hogy lehet hogy valoban élnek,hiszen ha lezuhant volna,mär megtalälnäk,akär csak a darabjait.akär a tengerben,akär a szärazföldön.4 napja eltünt és semmi nyom az ég vilägon!elvileg egy pasi telefonja azota kicsereg..azé aki a gépen ült.miRét nem mérik be hogy hol a telefon?jo ok lehet elhagyta mielött a gépre ült volna de akkor is.nagyon sajnälom az utasokat!!!!!

mondjuk én szerintem sajnos lezuhant a gép,de nem igaz hogy nem taläljäk!mär oylanokat is hallani hogy eltéritettéka gépet terroristäk stb.mondjuk forumon összehordanak mindent az emberek,de jo lenne tudni valamit!remélem élnek:(!mit gonndoltok erröl a katasztrofärol?


2009. jún. 5. 14:25
1 2
 11/11 anonim válasza:

Most már biztos hogy nem.


Egyik unokatesóm keresztanyja, Szarvas Rita is ott halt meg.


Nagyon szerettem, minden karácsonykor nálunk voltak.

2010. jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!