Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehet hogy élnek az Air...

Lehet hogy élnek az Air France gép utasai?

Figyelt kérdés

mär mindent hallani!forumokat bujok,és ott azt irjäk,hogy lehet hogy valoban élnek,hiszen ha lezuhant volna,mär megtalälnäk,akär csak a darabjait.akär a tengerben,akär a szärazföldön.4 napja eltünt és semmi nyom az ég vilägon!elvileg egy pasi telefonja azota kicsereg..azé aki a gépen ült.miRét nem mérik be hogy hol a telefon?jo ok lehet elhagyta mielött a gépre ült volna de akkor is.nagyon sajnälom az utasokat!!!!!

mondjuk én szerintem sajnos lezuhant a gép,de nem igaz hogy nem taläljäk!mär oylanokat is hallani hogy eltéritettéka gépet terroristäk stb.mondjuk forumon összehordanak mindent az emberek,de jo lenne tudni valamit!remélem élnek:(!mit gonndoltok erröl a katasztrofärol?


2009. jún. 5. 14:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Nem az volt a hírekben, hogy már néhány darabját megtalálták??? Ha élnének, szerintem már kiderült volna. Sajnálom, ami történt.
2009. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos kiderült azokról a darabokról, hogy egy tartályhajóról származnak. A gépnek egyenlőre nyoma sincs.
2009. jún. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem élnek! Egy percig sem reménykednék ebben még akkor sem, ha valamelyik hozzátartozóm ült volna ezen a gépen. Elég rejtélyes módon, de a gép az óceánba zuhant. Én abban bízom, hogy előbb-utóbb mégis megtalálják és emléket tudnak állítani az elhunytaknak.
2009. jún. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ma hallottam,hogy mégsem az eltünt gép roncsait találták meg.Gondolom az utasok hozzátartozoinak ez egy kis reménysugár,de valoszinü,hogy nem repül napok ota az a gép,igy semmi jo dolog nem történhetett vele,ha nincs rola hir.Én azt nem értem,hogy ha a feketedoboz 30 napig küldi a jeleket a megtalálásához,akkor miért nem találják mégsem?Én is nagyon sajnálom az utasokat,föleg a gyerekeket,akiknek ez életreszolo emlék lett volna,de tragédia lett belöle.Hát nem tudom,reménykedjünk...
2009. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen azok valoban nema gép darabjai voltak,mint kiderült:(.borzalmas ez a katasztrofa bärmi is történt:(.én tényleg ugy bizom benne hogy bärhogyan de elökerülnének élve:(,de szerintem ennek semmi esélye:(:(:(
2009. jún. 5. 14:36
 6/11 A kérdező kommentje:
na igen..ahogy irtad ..a feketedoboz.miéRt nem tudjäk akkor bemérni hogy hol a gép??????????:(::(:(:(
2009. jún. 5. 14:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Maga a csoda lenne, ha élnének, bár én kívánom nekik! Legyen csoda!
2009. jún. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Annyian keresik őket ott ahol eltűnt a gép, hogy ha már 1 túlélő lenne, akkor is megtalálták volna
2009. jún. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Màr 17 halottat emeltek ki a vizböl:(
2009. jún. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen olvastam,borzalmas:(!szegények!!:(
2009. jún. 8. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!