Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen repülőn utazni?

Milyen repülőn utazni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 23:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Én még nagygépen nem repültem. Viszont külömböző kisméretű repülni képes tárgyakon igen. Milyen az első, először is a legtöbben nem érnek rá odafigyelni, mert küzdenek azzal, hogy a sportszelet bennt maradjon. Van szerintem egy nagyon jól megfogalmazható félelemérzet. Ahogy szerelnek be a gépbe hát ott már csak a, ha meg kell halni akkor meg kell halni érzés marad. Az én első repülésem egy motorossárkánnyal történt, hát azzal valami csoda repülni kezed lóg ki a semmibe, leírhatatlan élmény. Én határozottan állítom, hogy fennt van a levegőnek egy kis édeskés íze. Amúgy most éppen pilótajogsira gyűjtök. A másik nagy flash a vitorlázógép

2011. szept. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Bocsánat megszakadt a válaszom.


Tehát vitorlázógép. Ha megakarod tapasztalni milyen madárnak lenni ez a te világod! Csak a szélzaj van semmi más. Csodálatos élmény! Van egy pont ahol a kezdők frászt kapnak ez az amikor leold a csörlőkötél ez egy hangos roppanás utána egy rövid nulla g-s szakasz azaz zuhanás nagyon szép élmény. Ha valahol Pest környékén laksz és ki szeretnéd próbálni milyen ez az érzés akkor a Dunakeszi reptéren székelő Malév Aero Club-ot tudom ajánlani! Vitorlázógéppel tíz perces repülés kb 4000 HUF! A honlapjukon mindent megtalálsz! Vigyázz függő leszel!:-)

2011. szept. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszi!;) Ki fogom probálni minden féle képpen, csak egy kicsit parázok mert még soha nem ültem semmilyen repülőgépen .:D
2011. szept. 12. 11:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!