Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen repülőn utazni? Mire...

Milyen repülőn utazni? Mire kell figyelni, vigyázni? Előtte el kell menni orvoshoz vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Sohasem repültem még, és kicsit izgulok,mert hamarosan repülni fogok. Nem tudok semmit, hogy hogyan működik, ezért lehet "hülye" kérdéseket tettem fel! Fogorvoshoz akarok elmenni előtte betömetni a fogam:) vagy ezek egyáltalán nincsenek összefüggésben?
2010. okt. 20. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha fáj a fogad, akkor tömesd be, se semmi gond nem lesz vele a repülés alatt sem.

Amikor felszállsz a gépre, akkor mindent elmondanak. ne parázz!

2010. okt. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmi extra.

A felszállás, mármint a kigyorsítás a legjobb.

Nekem szokott leszállásnál brutálisan fájni a fülem, de ha megiszok elötte 2dl unicumot akkor nem.

2010. okt. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D jól van, akkor végül is nincs mitől parázni, hisz ha ilyen bonyolult lenne a repülés, nem nagyon repülnének az emberek:) köszi a segítséget ;)
2010. okt. 20. 16:59
 4/8 anonim ***** válasza:

én még nem voltam de nem kell parázni :D

a fájdalmak meg ezek a kisebb fájások azért vannak mert olyan magasba repülsz hogy csak na :P ráadásul a tested úgy érzékeli hogy súlytalansági állapotban vagy (legalább is közel ahhoz) :D

2010. okt. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legjobb amikor startol a gép. Bitang erős. Azután ha kinézel az ablakon, de nem az ablaknál ülsz, kicsit szédülhetsz, mert ugye kinézel. Menet közbe néha úgy ráz mintha a régi M7-esen mennél autóval. :) Illetve hirtelen változhat a magasság, olyankor ugrál az agyad. az kicsit szar. A leszállásnál majd kiesel a gépből a turbulencia és a gép lassú sebessége miatt. Földetérésnél pedig érzed majd amikor a kerekek leérnek a földre. Ha gáz van, mert szarul érzed magad, akkor stíröld a stewardes csajokat. :)
2010. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
felszálás előt egyél b12 vitamínt meg vigyél magadal szőlőcukrot ezekel nem lesszel rosszul ha hajlamoslennélrá
2010. okt. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hehe okés köszönöm a válaszokat, a csajokat nem fogom stírölni,mert én is lány vagyok :) majd kinézek egy figyelemfelkeltő emberkét ;)
2010. okt. 21. 08:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a pilóta, menj el előtte. ;)
2012. máj. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!