Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért kell mindenkinek a...

Miért kell mindenkinek a bicikliúton sétálni? Magyarázzátok már meg hogy ti miért ott járkáltok!

Figyelt kérdés

már komolyan nem értem miért ilyen hülyék az emberek, ki van téve a tábla meg ott a piros sárga szín, rá van festve egy bicikli mellette meg a járda de ők azért is széltébe ott sétálnak rajta... hogy lehet valaki ennyire idióta? de nem az ilyen öregnéni aki nem lát az orráig se hanem 30 éves felnőtt emberek!

és ha szólok neki még neki áll feljebb hogy ő ott sétál ahol akar meg a biciklisek is járnak a járdán, meg ilyenek...


2011. aug. 16. 10:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
19:53-as: te se épp a kérdésre válaszoltál, de kötekedni jaj, de jó...
2011. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"úgy látszik, téged nagyon zavar valami."

Meg ahogy elnézem, téged is, barátom. Főként az embertársaid, de azok nagyon...

Hát, engem pedig speciel többek közt az ilyen mindenen kiakadó emberi lények zavarnak, mint te!Egyáltalán minek teszel fel ilyen kérdést, ha kiborulsz a válaszok miatt? /Amúgy meg, többiek válasza nem húz fel, csak az enyém szálka?/

De az ilyet csak ez élteti, úgyhogy kellemes füstölgést, és pukkadj meg! Viszlát!

2011. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"Meg ahogy elnézem, téged is, barátom. Főként az embertársaid, de azok nagyon... "


ja igen mert hülyék és? de akkor se veszem magamra ha valaki valamit mond csak úgy oktalanul, úgyhogy biztos te is ott szoktál sétálni csak kifogásokat mondogatsz....


"Amúgy meg, többiek válasza nem húz fel, csak az enyém szálka?/ "

nem mert ők tudtak válaszolni mert ők nem is ott sétafikálnak mindig mint te!!

2011. aug. 17. 09:23
 14/16 anonim ***** válasza:
Jogos a kérdező felháborodása. A kérdésből nem derül ki, h Budapesten él-e. Én vidéken szoktam biciklizni, és itt is sokszor a bicikliút közepén szoktak sétálni, mikor van járda 3 méterre. Egyszer megkérdeztem a bunkóját,h miért ott sétál, erre az volt a válasz, hogy azért, mert ott sétál, ahol akar. Az a baj, hogy tele van ez az ország nemtörődöm, primitív emberekkel, akiknek az is gondot okoz,h betaláljanak a kukába, vagy hogy a járdán sétáljanak, ne a bicikliúton. Ja, és akkor sétálhatsz a bicikliúton, ha nincs járda..mondjuk két falu között, ha csak bicikliút ott van, csak akkor. ...
2011. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
komolyan nekem is pont ezt mondta! hogy ne mondjam meg neki hogy mit csináljon, ott megy ahol akar!!!!
2011. aug. 19. 21:24
 16/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 08-16 21:50


Leírta a kérdező,h zavarja, h a bicikliúton sétálnak, mert nem tud rendesen közlekedni. Erre megállapítod, h ő egy mindenen kiakadó ember. Gratulálok. Persze téged nem zavar, ha nem szoktál biciklivel közlekedni, gondolom, csak autóval.

2011. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!